Mama wstydziła się, że po rozwodzie została sama z szóstką dzieci. Teraz jest w 12. ciąży i nie martwi się, co ludzie powiedzą

32-letnia Britni Church rok temu urodziła trojaczki: Olivera, Ashera i Abela. Teraz kolejny raz jest w ciąży i razem ze swoim 29-letnim partnerem spodziewają się 12. dziecka. Chociaż, jak mówi, "nie mogła być bardziej dumna" ze swoich dzieci, przyznaje, że był czas, kiedy posiadanie licznego potomstwa ją krępowało.

Britni Church została mamą w wieku 16 lat. Poród odbył się zaledwie tydzień po ślubie i sześć dni po jej 16. urodzinach. Wyzwania, jakie spadły na młodą parę sprawiły, że ich życie nie należało do najłatwiejszych. Ich rodzina się powiększała, a rzeczywistość, z jaką musieli zmierzyć się młodzi rodzice okazała się zbyt trudna. Wspólnie doczekali się jeszcze czworga dzieci: Jordana, Caleba, Jace'a,  Cadence. Kiedy na świat przyszedł ostatni z nich, małżeństwo się rozpadło. Po rozwodzie Church zaszła w kolejną ciążę. 

Zobacz wideo Ważna zmiana w polskim położnictwie: gaz rozweselający. "Daje kontrolę w sytuacji stresowej"
Szczerze mówiąc, kiedy byłam samotną mamą szóstki dzieci, wstydziłam się. Uważałam, że to coś złego. Czułam, że muszę szukać wymówek, dlaczego miałam ich tak wiele

- żali się na swoim profilu na TikToku. W rozmowach wielokrotnie podkreślała, że wszystkie jej dzieci mają tego samego ojca.

Beata i jej mąż mają pięcioro dzieciBeata i jej mąż tworzą wielodzietną rodzinę. "To trochę jakby oglądać kilka seriali jednocześnie"

Mama nie wstydzi się swojej wielodzietnej rodziny

Kobieta przez trzy lata samotnie opiekowała się dziećmi, aż w 2014 roku poznała swojego obecnego partnera. Od tamtej pory ich rodzina się powiększyła. Obecnie spodziewają się 12. potomka, który ma być ich ostatnim. Britni w końcu doszła do momentu, kiedy nie martwi się, co ludzie powiedzą. Jest dumną mamą dwanaściorga dzieci. 

 
To dziecko będzie kochane tak samo, jak wszystkie poprzednie. Cała moja gromadka jest chciana i kochana. Ludzie mówią o nas wiele rzeczy, które nie są prawdą, a po prostu jesteśmy tacy jak wszyscy inni

- podkreśla. 

Piotr jest ojcem siedmiorga dzieciPiotr jest ojcem siedmiorga dzieci. "Przeszedłem długą drogę do tego, żeby odkryć ojcostwo"

Więcej o: