10-miesięczne bliźnięta nie poznały ojca po tym, jak zgolił brodę. Ich reakcja świadczy o niesamowitej więzi. "To było cudowne"

10-miesięczne bliźniaczki z Ohio były przerażone, kiedy zobaczyły swojego tatę pierwszy raz po ogoleniu głowy. W filmie, który podbił serca internautów Lydia i Hadley siedzą na kanapie i wpatrują się bez ruchu w ojca Jonathana Normoyle'a. Kiedy ojciec zbliżył się do jednej z nich, wydarzyło się coś niesamowitego.

"Cześć, co porabiacie" - zapytał bliźniaczki wesoły tata, który właśnie pozbył się swojej brody. W tym momencie Lydia zaczęła płakać, a Hadley, która również się bała wyciągnęła rękę, aby zasłonić i chronić siostrę  przed porwaniem przez tajemniczego mężczyznę w ich salonie. Żona Normoyle'a, Allyson nakręciła całą sytuację. 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Córki nie poznały taty po zgoleniu brody

Początkowo Allyson nie zdawała sobie sprawy z tego, jaka niezwykła więź łączy jej córki. Dopiero kiedy obejrzała nagranie, uświadomiła sobie, co właśnie się wydarzyło.

Łączy je niesamowita więź. Zawsze ze sobą chichoczą. Zauważyłam, że kiedy jedna jest zdenerwowana, druga też wygląda na zaniepokojoną, jakby chciała pomóc

- wyznała. Allyson nie jest jedyną, którą wzruszyło to, co Hadley zrobiła dla Lydii.

Bezwarunkowy dochód podstawowy zamiast 500 plus? Mowa o 1200 złotych dla każdego i 600 zł na każde dzieckoBezwarunkowy dochód podstawowy zamiast 500 plus? Mowa o 1200 złotych dla każdego i 600 zł na każde dziecko

Wystarczy spojrzeć na tę po prawej, która osłania siostrę, kiedy zbliża się nieznajomy, a później ta po lewej robi to samo. To bardzo urocze

- skomentowała jedna z internautek. Chociaż początkowo dziewczynki się bały, wystarczyło, żeby posłuchały przez chwilę głosu taty i lęk przeminął.

 
Trzymałem je, a one słuchały mojego głosu i zdały sobie sprawę, że to ja. Na początku były po prostu zdezorientowane

- wyznał. Allyson zażartowała, że ona też miała ochotę płakać, kiedy zobaczyła nowy wygląd swojego męża.

Lubię go z brodą i włosami, ale zawsze odrasta bardzo szybko

- dodała.

Rok nauki zdalnej. W jakiej kondycji są uczniowie?Rok nauki zdalnej. W jakiej kondycji są uczniowie?

Więcej o: