Emily Ratajkowski urodziła. "Kiedy zrzucisz kilogramy?" pyta żartobliwie koleżanka

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard po raz pierwszy zostali rodzicami. Modelka zamieściła na Instagramie zdjęcie z porodówki. Przy okazji zdradziła płeć i imię dziecka.

Emily Ratajkowski to jedna z najpiękniejszych współczesnych modelek. 29-latka posiada obywatelstwo amerykańskie i polsko brzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Ratajkowski poinformowała o stanie błogosławionym w dość nietypowy sposób. Wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty zobaczyliśmy na okładce magazynu Vogue. Zaprezentowała wówczas swoje ciążowe krągłości. Teraz powitała maleństwo na świecie. 

Emily Ratajkowski urodziła

Emily Ratajkowski podzieliła się z fanami radosną informację o narodzinach dziecka. Okazuje się, że synek urodził się w Dzień Kobiet. Modelka opublikowała uroczą fotografię z porodówki i przyznała, że to najpiękniejszy poranek w jej życiu. 

Sylvester Apollo Bear przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu

- ogłosiła pod zdjęciem modelka.

 

Maffashion pokazała twarz półrocznego Bastiana. 'Jak się śmieje to czysty tata'Maffashion pokazała twarz półrocznego Bastiana. "Jak się śmieje, to czysty tata"

Emily Ratajkowski: Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat

Media bacznie obserwują poczynania Emily już od momentu ogłoszenia ciąży. Ona sama chętnie dostarcza im kontrowersyjne informacje. Już na początku ciąży wraz z mężem podjęła decyzję o tym, że dziecko samo sobie wybierze płeć.

Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i samo nam o tym nie powie

– powiedziała jakiś czas temu magazynowi "Vogue".

Powrót do formy po ciąży?

Teraz czas na szybki powrót do formy i chwalenie się płaskim brzuchem? Emily Ratajkowski nie ulega takim stereotypom. Walczy o ciałopozytywność, wspiera kobiety. Wiedzą o tym jej koleżanki, m.in. Amy Schumer, aktorka komediowa i stand-uperka. Amy zostawiła taki komentarz: "Kiedy zrzucisz wagę po ciąży?" Na szczęście fani odczytali ironię.

Meghan Markle o depresji w ciąży. 'Nie chciałam żyć. To była prawdziwa i nieustanna myśl'Meghan Markle o depresji w ciąży. "Nie chciałam żyć. To była prawdziwa i nieustanna myśl"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie
Więcej o: