Incydent z jadalni hitem internetu. Kamera nagrała, co zrobiło dziecko za plecami mamy

Mama zamierzała usiąść do obiadu przy rodzinnym stole. Zapatrzona w ekran telefonu, nie zauważyła, że niemowlę odsunęło jej krzesło. Zaskoczona upadła wraz z miską z jedzeniem.

Nagranie przedstawiające nietypową scenę z obiadu pewnej amerykańskiej rodziny obiegło internet. Do zdarzenia doszło w marcu w Austin w Teksasie. Kamera znajdująca się w kuchni uchwyciła to, co działo się na dalszym planie w salonie. Najpewniej była przymocowana do jednej z szafek kuchennych, skąd rozciągał się widok na wyspę ze zlewem, odraz dalszą część pokoju pełniącą funkcję jadalni. Mama, która trzymała w jednej dłoni miskę z jedzeniem, a w drugiej telefon, skierowała się w stronę dużego stołu, aby usiąść z rodziną do wspólnego posiłku. Nie zauważyła jednak, że małe dziecko szło tuż za nią.

Niemowlę zrobiło mamie żart

Na początku widać kobietę, kręcącą się wokół wyspy kuchennej i karmiącą dziecko łyżką. Gdy niczego nieświadoma mama ruszyła w stronę stołu, aktywny maluch szybko dorównał jej tempa. Kobieta zapatrzyła się w ekran telefonu i przystanęła, aby wymienić krótki dialog z innymi członkami rodziny. W tym czasie niemowlę zakradło się za plecy swojej mamy, oparło rączki o białe krzesło stojące tuż za nią i zaczęło je przesuwać. Chwilę później niczego nieświadoma kobieta postanowiła usiąść. Przekonana, że krzesło nadal stoi na swoim miejscu upadła na dywan, a miska z jedzeniem wypadła jej z rąk. Całą sytuację nagrała umieszczona w kuchni kamera.

Dziadek nie rozpoznał wnuka i odebrał z przedszkola innego chłopcaDziadek nie rozpoznał wnuka i odebrał z przedszkola innego chłopca. Szukało ich 50 policjantów

Na szczęście Amerykance nie stało się nic poważnego. Na nagraniu widać jak zdezorientowana rozgląda się wokół i powoli wstaje. Reszta dzieci, które siedziały przy stole, od razu podniosła się z miejsc i podeszła do niej. Chwilę później rozległ się głośny śmiech maluchów, które zrozumiały, że ich mama jest cała, a sprawcą zajścia był młodziutki członek rodziny. W odróżnieniu od swojego rozbawionego rodzeństwa mały winowajca wydaje się do końca nieświadomy swojej winy. Gdy tylko mama upadła odwrócił się i podszedł do niej, ale do końca zachował powagę.

Michał Żebrowski kąpie się z dzieckiemAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie męża z dzieckiem w kąpieli. Uwagę zwraca "cenzura"

 
Zobacz wideo Lekarz prowadzący, czyli przewodnik w ciąży. Jak znaleźć takiego, któremu będzie można zaufać?
Więcej o: