Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie męża z dzieckiem w kąpieli. Uwagę zwraca "cenzura"

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w sierpniu powitali na świecie swojego najmłodszego syna Feliksa. Szczęśliwy tata nie tylko często występuje w roli fotografa na instagramowym profilu Aleksandry Żebrowskiej, ale czasem także sam pozuje z synem. Aleksandra Żebrowska pokazała na najnowszych kadrach wspólną kąpiel męża i syna. Uwagę zwróciła "cenzura", którą nałożyła na zdjęcie.

Aleksandra i Michał Żebrowski są małżeństwem od czerwca 2009 roku. Wspólnie tworzą zgrany duet, ceniony za dystans do siebie i ponadprzeciętne poczucie humoru. Internauci doceniają ich szczerość i to, że nawet na Instagramie są autentyczni i nie dają się porwać panującym w mediach społecznościowych trendom idealizowania rzeczywistości.

Aleksandra Żebrowska karmi piersiąAleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. "Złote mleko"

Chociaż Aleksandra Żebrowska jest młodsza od męża o 15 lat, doskonale się dogadują. W 2010 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Franciszek, trzy lata urodził się Henryk, a w sierpniu 2020 do rodziny dołączył Feliks. Na najnowszym kadrze opublikowanym na profilu na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej widzimy, jak jej mąż kąpie się z najmłodszym z gromadki.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski kąpie się z synem

Z okazji Dnia Kobiet Aleksandra Żebrowska przekazała obowiązek opieki nad dzieckiem mężowi, a przynajmniej obowiązek wieczornej kąpieli. Na zabawnym kadrze, tata pluska się w wannie wraz z synem i widać, że dobrze się przy tym bawią.

 

Mama opatrzyła zdjęcie hasztagami nawiązującymi do Dnia Kobiet, a w komentarzach internautki przyznały, że "dzień ojca z dzieckiem, zawsze jest dniem kobiety". Wiele osób rozbawiło to, że żona nałożyła na sutki męża cenzurę w postaci gwiazdki. 

Wszystkie sutki albo żadne!

- napisała jedna z fanek. W komentarzach pojawiły się też hasztagi "freethenipplesmovement". 

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieAleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie. Jedną ręką karmi dziecko, drugą goli nogi

Więcej o: