Katarzyna Glinka pochwaliła się zgrabną sylwetką. "Przez chwilę nie być mamą"

Katarzyna Glinka prawie rok temu urodziła dziecko. Celebrytka dość szybko postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Ostatnio opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani są zachwyceni rewelacyjną figurą gwiazdy "Barw Szczęścia".

Katarzyna Glinka jest popularną polską aktorką filmową i telewizyjną. Widzowie z pewnością kojarzą ją z roli Kasi z serialu "Barwy szczęścia". Pojawiała się także w innych polskich produkcjach takich jak: "Klan", "Na dobre i na złe", czy w filmie "Och, Karol 2". Według "Forbes" w 2010 roku 43-latka zajęła pięćdziesiąte miejsce ze stu nominowanych gwiazd w plebiscycie na najcenniejszą polską celebrytkę. Kasia prawie rok temu urodziła synka o imieniu Leo. Ojcem dziecka jest obecny partner aktorki, Jarosław Bieniecki, który zawodowo zajmuje się organizacją biegów ekstremalnych. Aktorka dość szybko postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Czy do walki o lepszą sylwetkę zmotywowały ją celebrytki, które wówczas rodziły w podobnym czasie? Mowa oczywiście o Małgorzacie Rozenek i Ani Lewandowskiej. 

Katarzyna Glinka pozuje w stroju kąpielowym

Katarzyna Glinka jest osobą, która zawsze starała się chronić swoją prywatność. Na próżno było szukać jej zdjęć z ciążowymi krągłościami, czy szalonymi relacji z zachciankami przyszłej matki. Raz na jakiś czas robi jednak wyjątki. Ostatnio opublikowała na Instagramie fotografię w bikini. Trzeba przyznać, że smukłe ciało Kasi wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Przez chwilę nie być mamą

- napisała pod zdjęciem gwiazda.

 

Magda Gessler wspomina śmierć swojej córeczki: Świat przestał istniećMagda Gessler o roli babci. "Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza"

Fanka: Fantastycznie wyglądasz

Internauci błyskawicznie skomentowali fotografie i uznali, że ciało Kasi jest naprawdę apetyczne. Jedna z internautek stwierdziła, że celebrytka wygląda jak bogini. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo przyjemny komplement. 

Ale pani ładnie wygląda! Jak zawsze zjawiskowo piękna i zgrabna sylwetka
Wyglądasz cudownie w tym kostiumie. Jest pani śliczna!
Świetna figura.
Cudowne nogi

- pisali obserwatorzy w komentarzach.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan jako młoda mama przyznaje się do pewnej słabości. "Też tak macie?"

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"
Więcej o: