Życzenia na Dzień Kobiet od kobiety i dla nauczycielki. Zaskocz panie w swoim otoczeniu

Nie jest łatwo napisać życzenia na dzień kobiet od kobiety. Większość dostępnych w sieci rymowanek i wierszyków tworzonych jest z myślą o mężczyznach, którzy chcieliby sprawić, że ich siostra, mama, partnerka, nauczycielka czy przyjaciółka poczują się tego dnia wyjątkowo. Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć swoim bliskim życzenia na dzień kobiet, jeśli jesteś kobietą. A my ci w tym pomożemy.

Życzenia na Dzień Kobiet co roku składamy 8 marca. To już dziś! Od lat w szkołach, miejscach pracy i domach panowie wręczają tego dnia koleżankom, nauczycielkom i współpracownicom kwiaty czy drobne upominki. Życzenia na dzień kobiet od kobiety to również nic dziwnego. Święto, które po raz pierwszy odbyło się 28 lutego 1909 roku w Stanach Zjednoczonych, upamiętniało marsz 15 tys. pracownic zakładów odzieżowych domagających się praw politycznych i ekonomicznych dla kobiet. W wielu krajach wciąż toczy się walka o prawa kobiet, więc święto nadal nie utraciło swojego wyjątkowego znaczenia. Tego dnia doceńmy siebie nawzajem. 

Zobacz wideo Prezenty na Dzień Kobiet, które możesz przygotować sam. Dla przyjemności i smaku!

Życzenia na Dzień Kobiet od kobiety

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze, radości z małych spraw, które Cię ucieszą na co dzień.

Najserdeczniejsze przyjmij życzenia, zdrowia, humoru, zadowolenia, pogody ducha i wiele radości, ze strony bliskich moc serdeczności. 

Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i z problemów nic sobie nie robiła.

Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Dzień kobietŻyczenia na dzień kobiet. Te wierszyki 8 marca wywołają uśmiech na twarzy każdej kobiety

Życzenia na Dzień Kobiet dla nauczycielki

Każda mama jest kobietą, jest nią też w przedszkolu/szkole/żłobku pani, więc od rana uśmiechnięci dziś życzenia im składamy. Dla nich bukiet kwiatów, dla nich uśmiech panów, dla nich nasze serca, wiosna kwiatów nie oszczędza. Słońce złote blaski ściele, dzięki naszym drogim paniom zwykły dzień zamienia się w niedzielę.

W dniu 8 marca pierwszy kwiatek z samego rana dostanie ode mnie mama, bo mamę kocham najwięcej za jej uśmiech, za jej dobre serce. Potem z drugim kwiatkiem pobiegnę do sąsiadki. Zadzwonię, a gdy spyta: – Kto to? Powiem, to ja (!) i dam jej kwiatka. I szybko w tym dniu wesołym pobiegnę do szkoły, bo dla pani w dzisiejszy ranek mamy moc niespodzianek.

Kobietka, pani, dziewczynka. Właściwie kim jest ona? To może być siostrzyczka, mamusia, babcia, żona! I pani w bibliotece, sąsiadka, aptekarka, Pani wychowawczyni i pani dziennikarka. W szpitalu pani doktor i koleżanka Ola. I każda dama, która przychodzi do przedszkola. My wszystkie Was kochamy i szanujemy szczerze. Jesteście takie piękne, że oczom swym nie wierzę!

Prezent na Dzień KobietKiedy jest dzień kobiet? Pomysły na wyjątkowe prezenty dla pań

Więcej o: