Małgorzata Rozenek podobnie jak Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcia. Fanka: Widać, że się kochacie

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać całą rodzinę Majdanów. Okazuje się, że para wraz z dziećmi spędza swój wolny czas na zabawie. - Chwilo trwaj, najpiękniejsze chwile - dodała prezenterka.

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Celebryci bardzo długo starali się o pociechę. Ostatecznie Małgorzacie Rozenek udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in-vitro. Swoje dziecko powitali na świecie na początku czerwca. Narodziny małego Henryczka zmieniły na dobre życie Majdanów. "Dzidziuś Majdana" jest głównym bohaterem licznych zdjęć i filmików udostępnianych przez małżeństwo za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małgosia ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Ostatnio gwiazda programu "Rozenek cudnie chudnie" pokazała zdjęcia, na których cała rodzina wspólnie spędza czas. 

Małgorzata Rozenek pozuje z rodziną. "Chwilo trwaj"

Małgorzata Rozenek opublikowała za pośrednictwem Instagrama urocze rodzinne zdjęcie. Na fotografii możemy zaobserwować uśmiechniętą prezenterkę z mężem Radosławem i dziećmi. Autorem kadru był syn gwiazdy programu "Rozenek cudnie chudnie" - Stanisław. 

Zweryfikowano

I tak jakoś, ciągle sobie siedzimy na głowie

- napisała pod zdjęciem Rozenek.

 

Gwiazda programu "Rozenek cudnie chudnie" opatrzyła fotografię uroczymi hasztagami, które tylko potwierdzają, jak ważne jest dla niej spędzanie swojego wolnego czasu z rodziną. 

Chwilo trwaj, najpiękniejsze chwile

- dodała Rozenek. 

Fani krytykują drogą stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. 'Buty? Koszmar'Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie pije alkoholu. Gwiazda ma ważny powód

Fanka: Widać, że się kochacie. To jest właśnie miłość

Internauci nie mogli wyjść z zachwytu i błyskawicznie skomentowali rodzinną fotografię.

Miłość w najczystszej postaci!
Widać, że się kochacie. To jest właśnie miłość. Chce się być razem.
To są właśnie najpiękniejsze chwile naszego życia. Bliskość, rodzina i wspólne spędzanie czasu.
Miło się na was patrzy

- pisali obserwatorzy. 

Joanna Krupa mówi do Ashy po polsku i po angielskuJoanna Krupa pokazała nagranie z córką. "Mała leniwa". Fanki: Fajnie, że mówisz do niej w dwóch językach

Przeczytaj także:

Więcej o: