Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi dziecko. Pierś określiła jednym, zabawnym słowem: instrybutor

Aleksandra Żebrowska słynie z pokazywania macierzyństwa w żartobliwy sposób. Tym razem, opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią i nawiązała do nietypowej sytuacji, która obiegła internet w Polsce. "Jaka piękna pierś!"- komentują fani.

Aleksandra Żebrowska od ponad 10 lat jest szczęśliwą żoną Michała Żebrowskiego. Para doczekała się trojga synów - Franciszka, Henryka oraz Feliksa. 33-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często porusza różne aspekty rodzicielstwa. Wyróżnia się jednak na tle innych gwiazd, gdyż zamiast pokazywać wyidealizowane zdjęcia dzieci, publikuje różne zabawne fotografie z humorystycznymi opisami.

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi dziecko

Na najnowszym zdjęciu Aleksandra Żebrowska pozuje na tle kuchni w czarnym podkoszulki, szeroko się uśmiechając i karmiąc swojego synka. Zdjęcie opisała jednym krótkim wyrazem - instrybutor. Nawiązuje w ten sposób do zdarzenia, które miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę na stacji paliw w Rymaniu.

Wówczas 37-letnia kobieta wjechała w stację paliw, a funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, nie wiedzieli, w jaki sposób właściwie interweniować. Na nagraniu, które z czasem obeszło sieć, widać jak obsługa i inni pracownicy obiektu krzyczeli do policjantów, aby ci strzelali w opony. Wówczas z ust jednego mundurowego padło słynne hasło wypowiedziane w kierunkuj drugiego funkcjonariusza -  "W instrybutor nie strzel człowieku!". Co ciekawe, w języku polskim nie ma takiego wyrazu. Najpewniej doszło do przejęzyczenia i policjantowi chodziło o dystrybutor, gdyż jakby trafił w niego pocisk, mogłoby dojść do eksplozji.

Porównanie piersi do "instrybutora" bardzo rozbawiło internautów, a pod fotografią pojawiły się liczne komentarze. Fani zgodnie stwierdzili, że Aleksandra Żebrowska posłużyła się porównaniem, które doskonale pasuje do przedstawionej sytuacji.

Kochamy twoje poczucie humoru
Pani jest świetna
Przeprasza, ale muszę. Jaka piękna pierś!
Ten podpis wygrywa wszystko
Twój dystans do siebie mnie powala. Szacun
Jesteś cudowna w swej normalności

- pisali fani

 
Zobacz wideo Jakich specjalistów powinnyśmy odwiedzać w ciąży? Dla zdrowia przed porodem i po nim
Więcej o: