Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak między jej dziećmi tworzy się więź. "Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę"

Agnieszka Kaczorowska wybrała się wraz z mężem i córką na egzotyczny urlop na Malediwy. 28-latka chętnie relacjonuje cały wyjazd na Instagramie. Teraz pokazała uroczą więź małej Emilki z maluchem w brzuchu.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Tancerka oraz jej mąż - Maciej Pela - niedługo powitają na świecie kolejną pociechę. Aktualnie cała rodzina odpoczywa przed ważnymi, ale i wyjątkowo trudnymi miesiącami - przygotowaniem wyprawki i miejsca w domu dla drugiej pociechy i powitania jej na świecie. Teraz 28-latka coraz chętniej dzieli się uroczymi kadrami "z brzuszkiem".

Agnieszka Kaczorowska o więzi córeczki z maleństwem w brzuchu

Agnieszka Kaczorowska z przyjemnością mówi fanom w mediach społecznościowym o życiu rodzinnym. Teraz przyznała, że jej córeczka Emilka coraz chętniej głaszcze i całuje brzuch, w którym znajduje się jej młodsze rodzeństwo. 

Tak się rodzi miłość między rodzeństwem. Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę. Czuję, że to będzie niezwykła więź

-  napisała pod zdjęciem Kaczorowska.

 

Agnieszka Kaczorowska pozuje z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje urocze kadry z egzotycznego miejsca. Od razu pokreśliła i zasugerowała internautom, że jeśli ktoś nie chce oglądać relacji, to niech od obserwuje ją na kilka dni. Ostatnio aktorka pokazała się w stroju kąpielowym z ciążowymi krągłościami. 

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu... Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca! Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguję na najbliższe 10 dni

- napisała pod zdjęciem Kaczorowska.

 
 

Karmienie piersią wciąż jeszcze niektórych dziwi i zaskakuje.Mama karmiła piersią w czasie zakupów. Sześcioosobowa rodzina nie potrafiła tego zignorować. "Byłam przerażona"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: