Życzenia na Dzień Kobiet. Najlepsze wierszyki i tradycyjne życzenia dla wszystkich pań

Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca. W 2021 roku ten dzień wypada w poniedziałek. Zadbajmy o to, aby każda kobieta w naszym otoczeniu poczuła się tego dnia wyjątkowo. Przedstawiamy życzenia na dzień kobiet, które będą doskonałym dodatkiem do bukietu kwiatów czy czekoladek, ale sprawdzą się również jako SMS.

Życzenia na Dzień Kobiet powinny wyrażać nasz szacunek i podkreślać wyjątkowość każdej z pań. W poniedziałek 8 marca 2021 roku pokażmy kobietom, jak bardzo doceniamy je każdego dnia. Święto, które po raz pierwszy odbyło się 28 lutego 1909 roku w Stanach Zjednoczonych, upamiętniało marsz 15 tys. pracownic zakładów odzieżowych domagających się praw politycznych i ekonomicznych dla kobiet.

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka

Obecnie Dzień Kobiet obchodzi się również w Albanii, Algierii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Brazylii, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerunie, Chinach, Kubie, Laosie, Kazachstanie, Kirgistanie, Macedonii, Mołdawii, Mongolii, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Tadżykistanie, Ukrainie, Uzbekistanie, Wietnamie, Włoszech, Zambii i Tunezji. 

Poniżej przedstawiamy życzenia, które tego dnia warto wysłać kobietom w swoim otoczeniu. 

Kuchnia na wielkanocNowe obostrzenia na Wielkanoc. Andrzej Horban: "To nie będą rodzinne święta"

Wyjątkowe życzenia na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na Twej twarzy, gościł tak samo często, jak w tym dniu.

Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.

Z okazji tego szczególnego dnia, chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.

Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia, Lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia, Dużo sukcesów oraz radości, Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na twarzy Twej gościł, tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.

Marzec wyjął grosik srebrny - teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, kupić bukiet na święto kobiet.

Natalia KlimasNatalia Klimas wyznała, jakie były pierwsze słowa jej córki. "Moja mama po prostu umiera ze śmiechu"

Więcej o: