Mama pokazała niesamowitą metamorfozę. Zdradziła, jak udało jej się stracić ponad 30 kilogramów

31-letnia Ali Kay z Lakeland na Florydzie, przytyła 30 kilogramów podczas ciąży. W rozmowie z Daily Mail opowiedziała, jak doszło do tego, że przytyła oraz jak udało jej się stracić kilkadziesiąt kilogramów.

Ali Kay jest mamą dwojga dzieci. Jej ciało po drugiej ciąży bardzo się zmieniło. 31-latka przytyła 30 kilogramów. W rozmowie z Daily Mail przyznała, że prowadziła niezdrowy tryb życia. W 2018 roku postanowiła jednak zmienić swoje nawyki. Efektami metamorfozy dzieli się w mediach społecznościowych. 

Mama była zajęta opieką nad swoimi synami - obecnie siedmioletnim Lukasem i dwuletnim Fordem. Stwierdziła, że wydawało jej się, że nie ma czasu na przygotowywanie sobie pożywnych posiłków. Objadała się fast-foodami i innymi niezdrowymi produktami. 

 

"Nie byłam szczęśliwa"

Na śniadanie przeciętny posiłek Ali składał się z bułki z twarożkiem, dużej kawy z mlekiem i z cukrem. Na obiad zwykle jadła makaron, skrzydełka z kurczaka lub pizzę. Prawie nigdy nie gotowała. Po tym, jak przytyła 30 kg w czasie ciąży, zaczęła się wstydzić swojego ciała - nawet rezygnowała z rodzinnych wycieczek, ponieważ nie czuła się dobrze ze swoim wyglądem.

Prowadziłam bardzo niezdrowy styl życia. Miałam kryzys. Źle się z tym wszystkim czułam

- wyznała. "Nie byłam szczęśliwa. Nie podobał mi się ani mój wygląd, ani samopoczucie" - dodała. 

Ali schudła 30 kilogramów. "Zrobiłam to nie tylko dla siebie"

Zdecydowałem, że zamierzam podjąć działania i poprawić swoją sytuację - nie tylko dla siebie, ale także dla moich dzieci i rodziny”. Ali zaczęła się zdrowo odżywiać, stosować m.in. dietę wysokobiałkową i pełną niezbędnych witamin i składników odżywczych. Na śniadanie np. jadła baton proteinowy, a potem szła na trening. Po treningu piła koktajl roślinny ze sproszkowanymi migdałami, zielonymi warzywami i nasionami chia. Na obiad jadła np. sałatkę szpinakową z kurczakiem lub miskę jarmużu z batatami, kiełkami i ciecierzycą. Dzięki zmianom nawyków żywieniowych i włączeniu aktywności fizycznej Ali schudła ponad 30 kilogramów.

Dieta 31-latki, odkąd postanowiła zmienić niezdrowy styl życia, składa się głównie ze zdrowej i pożywnej żywności. Przynajmniej 30 minut dziennie poświęca treningom. Ali udokumentowała swoją przemianę w utracie wagi w nagraniu, które opublikowała na Instagramie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt!
Więcej o: