Meghan Markle i książę Harry przeżywali ogromny stres związany z "tęczową ciążą". "Meghan zaszła w ciążę tak szybko"

Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Okazuje się, że Meghan zaszła w ciążę zaledwie trzy miesiące po poronieniu. - Oboje są zdenerwowani - zdradza informator w rozmowie z "People".

Ponad 37 lat temu księżna Diana ogłosiła światu radosną nowinę o ciąży. Niedługo później urodził się książę Harry. Teraz w rocznicę tego wydarzenia książę Harry i jego żona Meghan Markle poinformowali, że wkrótce ponownie zostaną rodzicami. - Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka - oznajmił rzecznik prasowy pary.

Meghan Markle jest w ciąży

Meghan Markle zaszła w ciążę zaledwie trzy miesiącu po poronieniu. W sieci pojawiło się zdjęcie ciążowego brzuszka Meghan, które opublikował przyjaciel pary, fotograf Misan Harriman. Przy okazji pogratulował przyszłym rodzicom. 

Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, że mogę uchwycić jej rozkwit. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej wiadomości

- napisał pod zdjęciem. 

 

Meghan Markle i książę HarryMaghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem"

"Są podekscytowani, że Meghan zaszła w ciążę tak szybko"

Ponowne zajście w ciąży Meghan Markel sprawiło, że wokół pary pojawił się ogromny szum medialny. Jedna z osób z bliskiego otoczenia pary wyznała:

Harry i Meghan mają nadzieję, że już niedługo powitają na świecie swoje dziecko. Są podekscytowani, że Meghan zaszła w ciążę tak szybko. Mimo to podeszli do tej ciąży z większą ostrożnością, bowiem są po rozdzierającej serce stracie. Oboje są zdenerwowani i zajęło im to trochę czasu, zanim mogli się zrelaksować i w pełni się cieszyć ciążą

- przyznał informator w rozmowie z "People". 

Ciąża geriatryczna u Meghan Markle niosła ze sobą duże ryzykoCiąża geriatryczna Meghan Markle. Jakie ryzyko za sobą niesie późne macierzyństwo?

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje
Więcej o: