Paulina Krupińska pokazała pokój córki. Widać uroczą toaletkę i pełno książek

Paulina Krupińska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Ostatnio pokazała na Instagramie pokój swojej córeczki. Okazuje się, że dominuje w nim pudrowy róż. Widzimy także mebelki i mnóstwo książek.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci - pięcioletniej Antoniny i trzyletniego Jędrzeja. Na próżno szukać zdjęć pociech w mediach społecznościowych. Teraz Krupińska zrobiła jednak wyjątek.  

Paulina Krupińska pokazała pokój swojej córki - pięcioletniej Antoniny

Paulina Krupińska pochwaliła się na InstaStories zdjęciem, na którym widzimy fragment pokoju jej córeczki. Całe pomieszczenie jest dobrze oświetlone dzięki drzwiom balkonowym. Na fotografii widzimy, że zarówno podłoga, jak i ściany wyłożone są drewnianymi panelami, co sprawia, że pokój jest naprawdę przytulny. Całe pomieszczenie jest dobrze oświetlone dzięki drzwiom balkonowym. Na zdjęciu znajduje się także biurko z lusterkiem oraz szafka z trójkątnym daszkiem, na której umieszczone jest mnóstwo książek.

Pokój córki Pauliny KrupińskiejPokój córki Pauliny Krupińskiej Instagram/pkrupinska

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska w super modnych szpilkach. Teraz możecie takie kupić za połowę ceny

Czy Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko?

Paulina Krupińska niedawno w rozmowie z Party wyznała, że wraz z mężem planują powiększenie swojej rodziny. 33-latka wie, z czym wiążę się pojawienie na świecie trzeciego dziecka i zdradza, że jedyne co ich na razie ogranicza to wygoda i lenistwo. 

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są

- przyznała Krupińska. 

 

Mama wstydziła się swoich piersiMama nie akceptowała swoich piersi po sześciu miesiącach karmienia i rozważała operację. "Myślałam, że są obrzydliwe"

Prezenterka telewizyjna wyznała, że dom jest na niej przestrzenią, w której zawsze powinien panować spokój i miłość. 33-latka często publikuje w mediach społecznościowych fotografie, na których widać, że rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Jesteśmy bardzo partnerskim związkiem. Jeśli ktoś tu rządzi, to Tośka – naszymi sercami! Oboje jesteśmy spełnionymi osobami – nie rywalizujemy. Uzupełniamy się i wspieramy. Dom jest przestrzenią, w której powinien panować spokój i miłość. To nie znaczy, że się nie sprzeczamy – czasem lecą wióry. W związku muszą być emocje

- dodała modelka w rozmowie z "Joy".

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski pokazał nagranie, na którym wszystkie jego dzieci śpiewają. "Dziś każde z nich podąża swoją własną muzyczną drogą"

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki
Więcej o: