Magda Gessler o roli babci. "Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza"

Magda Gessler ma powody do radości. Widać, że świetnie odnajduje się w roli babci. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" pojawiła się ostatnio na wiosennej ramówce TVN-u. W jednym z wywiadów zdradziła, że Lara "nie dopuszcza" swojej matki do wnuczki.

Magda Gessler o nowej roli babci: Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza

Jakiś czas temu odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN. Jedną z największych gwiazd była wówczas bez wątpienia prowadząca "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler. 67-latka zdradziła w rozmowie z "Plotkiem", jak odnajduje się w nowej roli i opowiedziała o swoich relacjach z Larą i Neną. Okazuje się, że córka Magdy Gessler jest dość "zaborczą" mamą. 

Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza. Jest absolutnie dyktatorką, panną i robi to, co chce. Żadną babcią nie jestem, bo ona mną rządzi

- stwierdziła ironicznie Gessler.

Magda Gessler pozuje z wnuczką

Jednak wbrew tym słowom restauratorka świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej babci. Widać, że sprawia jej to dużo radości. Świadczy o tym mnóstwo uroczych zdjęć zamieszczanych przez gwiazdę "Kuchennych Rewolucji" w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Magda Gessler pokazała słodkie nagranie wnuczki
 
 

Gwiazda TVN ma w sobie więcej energii i wigoru niż niejedna nastolatka. Nasuwa się tylko jedno pytanie - czy mała Nena pójdzie w ślady kulinarnej rodziny?

Przeczytaj także:

Więcej o: