Kasia Tusk pokazała zdjęcie z córką. "Dasz dziś chwilę popracować?"

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie swojej córeczki. Znana blogerka łączy życie zawodowe z opieką nad swoją pociechą, a jak każda mama doskonale wie, czasem nie jest to łatwe zadanie.

Kasia Tusk, córka polityka Donalda Tuska jest założycielką bardzo popularnego bloga lifestylowego Make LIfe Easier. Na swoim blogu publikuje zdjęcia i wpisy dotyczące mody, wystroju wnętrz, dzieli się przepisami kulinarnymi, przemyśleniami na temat kina i literatury oraz wrażeniami z podróży. Jednocześnie jest też aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie czasem publikuje zdjęcia swojej córki, która przyszła na świat na początku 2019 roku.

Karolina Szostak zaszalała na wiosennej ramówce. Nietypowa stylizacja podzieliła fanów (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak zaszalała na wiosennej ramówce. Nietypowa stylizacja podzieliła fanów

Kasia Tusk opublikowała zdjęcie córki

Kasia Tusk opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie swojej uroczej córeczki. Kasia Tusk niezbyt często udostępnia wizerunek swojego dziecka, także dość rzadko wypowiada się na temat swojego męża - Stanisława Cudnego i reszty rodziny, w tym znanego taty. Tym razem zdecydowała się podzielić uroczym zdjęciem, jakie zrobiła w domu swojej córeczce. 

Dziecko w tym wieku wymaga wiele uwagi. Mamy dobrze wiedzą, że nie zawsze w jego towarzystwie udaje się pracować.Dziecko w tym wieku wymaga wiele uwagi. Mamy dobrze wiedzą, że nie zawsze w jego towarzystwie udaje się pracować. Instagram/makelifeeasier

Kasia Tusk godzi pracę z opieką nad córeczką

Kasia Tusk opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem: "Oto jest pytanie. A Ty, mała królewno, dasz dziś chwilę popracować mamie?" To pytanie, które codziennie zadają sobie miliony kobiet zmuszonych przez pandemię koronawirusa do pogodzenia opieki nad dziećmi w różnym wieku z pracą zawodową. A to bywa naprawdę trudnym zadaniem. Nie każde małe dziecko będzie się bawiło grzecznie klockami lub układało w ciszy puzzle, kiedy mama akurat musi wykonać ważny telefon lub połączyć się na zoomie z przełożonym. 

Ewa Farna z filtrem i bez filtraEwa Farna o byciu mamą. "Kiedy jeden palnik się wyłącza to nie jesteśmy tak szczęśliwi"

Udostępnione przez Kasię Tusk zdjęcie z takim, a nie innym opisem świadczy o tym, że młoda mama ma już na koncie takie doświadczenia. 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka
Więcej o: