Ewa Farna o byciu mamą. "Kiedy jeden palnik się wyłącza to nie jesteśmy tak szczęśliwi"

Ewa Farna opowiedziała na Instagramie, jak udaje się jej połączyć pracę z wychowaniem dziecka, a przy tym mieć czas dla siebie. Podkreśla, że synek zawsze będzie na pierwszym miejscu i to jemu poświęca najwięcej uwagi. - Wiem, że czas inwestowany w swojego dzieciaka to najlepszy czas i najlepsza inwestycja - tłumaczy 27-latka.

Ewa Farna rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych na temat swojego życia prywatnego. Na próżno też szukać u niej zdjęć rodzinnych. Ostatnio zrobiła wyjątek i odpowiedziałam fanom na pytania dotyczące macierzyństwa. Okazuje się, że potrafi znaleźć czas też na liczne obowiązki zawodowe. 

Ewa Farna o wychowaniu dzieci

Ewa Farna tuż po urodzeniu swojego pierwszego dziecka poświęciła się w pełni macierzyństwu. Do licznych obowiązków zawodowych powróciła po kilku miesiącach, jednak nie pracuje na pełnych obrotach, jak kiedyś. Widać, że świetnie odnajduje się w roli mamy. Mimo aktywności wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio odpowiedziała na Instagramie na ich pytania. Zdradziła, jak radzi sobie w macierzyństwie i co sprawia jej trudność. 

Ja mam ogromną pomoc męża. Razem wychowujemy dziecko i to mi pomaga teraz być z wami lub pisać płytę, aczkolwiek wszystko o wiele dłużej trwa. Mam dziennie dwie godziny dla siebie i trzeba dobrze nimi gospodarować. Są dni, kiedy mogę poświęcić cały dzień pracy. Staram się nie wypominać sobie rzeczy, staram się dobrze wykorzystywać swój czas wolny na pracę. Mam mało wolnego czasu dla siebie, ale wiem, że czas inwestowany w swojego dzieciaka to najlepszy czas i najlepsza inwestycja

- przyznała wówczas wokalistka. 

 

Ambasadorka Avon, Ewa FarnaEwa Farna: Wiele sie w moim życiu zmieniło i jest wiele emocji, z których potrzebuję się wyśpiewać

Ewa Farna: Kiedy jeden palnik się wyłącza to nie jesteśmy szczęśliwi

27-latka stara się mieć czas dla wszystkich i odpowiednio wypośrodkować aktywność zawodową z wychowaniem dziecka oraz spędzaniem czasu z rodziną i przyjaciółmi. 

Trzeba te "palniki" wyrównać i mieć te "cztery palniki" połączone: czyli ja i praca, ja i przyjaciele, ja i rodzina i ja i ja - swoje hobby i swoja pasja. Myślę, że kiedy jeden palnik się wyłącza to nie jesteśmy szczęśliwi

- podkreśla Farna. 

 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek napiła się własnego mleka. "I się dziwić, że te dzieci nie chcą pić tego cyca"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się tęczowego dzieckaMeghan Markle i książę Harry spodziewają się tęczowego dziecka. "Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem"

Więcej o: