Mama przeszła wielką metamorfozę. Schudła, bo nie miała już siły bawić się z dziećmi

Victoria Bowen z Red Cliffs jest mamą dwójki dzieci. 29-latka ważyła po porodzie 120 kilogramów. Kiedy ze względu na wagę nie mogła bawić się z dziećmi, postanowiła zmienić swoje życie. Przeszła niesamowitą metamorfozę. Jakie zmiany wprowadziła w życie?

Jednym z problemów, z którym boryka się większość kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam jest trudność z zaakceptowaniem zmian zachodzących w ciele. Brakuje miłości do siebie, wiary w swoje możliwości i samoakceptacji. Zmienia się przecież figura, biust i skóra. Nie pomagają dodatkowe kilogramy. Pamiętajmy jednak, że każde ciało kobiety w ciąży jest piękne. Poznajcie historię Victorii Bowen, która po porodzie ważyła aż 120 kilogramów. 

Victoria Bowen: Wiedziałam, że mam nadwagę, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że aż tak dużą

Victoria Bowen z Red Cliffs ze względu na swój dynamiczny tryb życia nigdy nie stosowała się do zasad zdrowego odżywiania i nie miała czasu na aktywność fizyczną. Często spożywała produkty przetworzone, a wieczorami sięgała po słodycze. 

Moja waga drastycznie zmieniła się w czasie ciąży. Przestałam pracować i zmieniłam swój tok myślenia. Dużo jadłam dań przetworzonych i używałam wymówek, aby nie opiekować się swoimi dziećmi. Wiedziałam, że mam nadwagę, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że aż tak dużą

- tłumaczyła kobieta w rozmowie z dailymail.co.uk.

Z czasem kobieta zaczęła mieć trudności w opiekowaniu się dziećmi i wykonywaniu podstawowych czynności domowych. Postanowiła, że chce zmienić swoje życie.

Mój punkt zwrotny nastąpił, kiedy byłam z mężem i dziećmi w parku. Siedziałam na dywanie piknikowym i nie mogłam bawić się z nim. Pomyślałam, że tracę cenne chwile, nie bawiąc się z nimi i nie ciesząc się wraz z dziećmi. Od następnego dnia rozpoczęłam przygodę z odchudzaniem

- mówi 29-latka. 

 

Adele schudła 45 kg. Jaka dieta jej w tym pomogła?Adele schudła ponad 40 kg. Wiemy, jaka dieta jej w tym pomogła

Victoria co niedziele przygotowywała posiłki na cały tydzień, które kosztowały zaledwie 50 dolarów. Definitywnie zrezygnowała ze słodyczy i produktów wysokokalorycznych, a w jej posiłkach było mnóstwo owoców i warzyw. Dzięki swojej determinacji schudła aż 47 kilo. Ma mniejsze obwody w ramionach, biodrach, brzuchu i biuście. 29-latka zdradziła, że planowanie co tydzień pożywnych posiłków sprawiło, że waga regularnie spadała. 

Schudła dzięki świetnej diecie i aktywności fizycznej. Może nie było to dość szybko, ale stało się z dnia na dzień

- oznajmiła Victoria. 

 

Po trzech latach walki z nadprogramowymi kilogramami Amerykanka jest nie do poznania.Mama schudła ponad 60 kg. Teraz słyszy, że jest "Zbyt chuda"

Mama dwójki dzieci po metamorfozie: Czuję się silna

Victoria zdradziła, że jej ulubionym posiłkiem były płatki owsiane, choć uwielbiała jeść też taco i kurczaka z ryżem. Przyznała, że nie osiągnęłaby tak zadowalającego efektu, gdyby nie wprowadziła aktywność fizyczną. Codziennie spacerowała ze swoimi synami, a wieczorem trenowała na siłowni. Po pewnym czasie zaczęła uczęszczać na zajęcia fitness, a później współpracowała z trenerem personalnym. 

Nie wstydzę się siebie, ponieważ ważę zaledwie 73 kilogramy. Przywróciłam swoją pewność siebie. Uwielbiam chodzić na siłownię i podnosić ciężary. Czuję się silna

- dodała mama dwójki dzieci

 
 

Julie Wilson z córką"Znowu mam jego mały kawałek w ramionach". Julie urodziła dziecko swojego zmarłego męża

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"
Więcej o: