Anna Lewandowska o nieprzespanej nocy. "Wczoraj pisałam, że dzieci synchronicznie idą spać?"

Anna Lewandowska tuż po urodzeniu drugiego dziecka nie zwolniła tempa pracy. 32-latka świetnie łączy wychowanie dziecka z obowiązkami macierzyńskimi. Jednak nie raz sama mistrzyni karate miewa chwile słabości. Okazuje się, że mała Laura budzi się w nocy i nie chce spać.

Anna Lewandowska wielokrotnie powtarzała, że najbliżsi są dla niej na pierwszym miejscu. Często pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, że Klara i Laura towarzyszą jej podczas sesji, treningów czy przy wyjściu do fryzjera. Nie brakuje także rodzinnych ujęć, które potrafią rozczulić każdego. Gwiazda chętnie rozmawia z fanami na temat macierzyństwa. Ostatnio poruszyła temat, który każdy rodzic doskonale zna. 

Anna Lewandowska o nieprzespanej nocy

Anna Lewandowska nie raz przyznawała, że prawdziwe macierzyństwo potrafi dać we znaki. Mimo to nie dawno stwierdziła, że dziewczynki zazwyczaj nie dokazują w nocy i grzecznie śpią. Niestety, ostatni post nie potwierdza tych słów. 32-latka pokazała na InstaStories zdjęcie, na którym pozuje z małą Laurą i widać u niej wyraźne zmęczenie. Przy okazji zdradziła, że jej noc nie należała do najprzyjemniejszych. Okazuje się, że młodsza córka miała inne plany i nie dała swojej mamie pospać. 

Wczoraj pisałam, że dzieci synchronicznie idą spać... Ehe... to wykrakałam. Znacie to?

- napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska z Laurą Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska skrytykowana za okładkę Elle. 'O sile kobiet nie świadczy szczupłe ciało ani uśmiech'Anna Lewandowska skrytykowana za okładkę Elle. "O sile kobiet nie świadczy szczupłe ciało ani uśmiech"

Anna Lewandowska chce zatrudnić nianie 

Niestety Lewandowscy nie mogą liczyć na pomoc ukochanych babci ze względu na problem logistyczny, bowiem zarówno mama Roberta, jak i Ani mieszkają w Polsce. Z tego względu jeszcze niedawno 32-latka postanowiła poszukać profesjonalnej pomocy i zdecydowała się, aby zatrudnić nianię, która pomoże jej w opiece nad dziećmi. 

Mimo pandemii Lewandowska uznała, że w sytuacji, gdy obie babcie mieszkają w Polsce, ona w Monachium potrzebuje wsparcia. Gwiazda rozwija własne firmy, powiększa zespół pracowników i planuje wprowadzenie kolejnych kosmetyków do oferty swojej marki

- pisze magazyn "Flesz".

Portal "Pudelek" potwierdził informację u osoby z otoczenia rodziny Lewandowskich. Okazuje się, że Ania często przebywa z dziećmi sama w domu, kiedy to Robert wylatuje na mecze i ciężko szlifuje formę na treningach. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pozuje bez spodni. W komentarzach: "nie wyobrażam sobie, by moi nastoletni synowie i ich koledzy widzieli takie zdjęcia"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie
Więcej o: