Paulina Sykut-Jeżyna będzie miała drugie dziecko? Wybrała już nawet imię. "Jak mój tata"

Paulina Sykut-Jeżyna jest szczęśliwą mamą czteroletniej Róży. Teraz zdradza, że chciałaby w końcu powiększyć swoją rodzinę. 40-latka wyznała, że dotychczas córeczka nie prosiła ją o rodzeństwo, a sama jest przekonana, że to i tak los za nią zadecyduje.

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedyną z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Blisko dekadę temu poślubiła biznesmena, Piotra Jeżynę. Owocem ich miłości jest 4-letnia córeczka Róża. 40-latka od początku chroniła prywatności dziecka i zdecydowała, że nie będzie pokazywać w mediach jej twarz. Przypomnijmy, że podobną decyzję podjęli Anna i Robert Lewandowscy, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha. 

Paulina Sykut-Jeżyna o planach na drugie dziecko: W tych sprawach chyba nie trzeba się dużo zastanawiać

Paulina Sykut-Jeżyna w najnowszej rozmowie z portalem "Pomponik" została zapytana, czy córka prosi ją o rodzeństwo. 

Nie, nie prosiła mnie o rodzeństwo. Jednak jako kobieta, matka i żona wiadomo, że o tym myślę, ale na razie córka mnie nie prosiła o brata czy siostrę. Myślę, że nie każde dzieci mają tak jakoś ułożone to głowie, że proszą. (..) Myślałam o tym zawsze, a szczególnie teraz, kiedy mam jedno dziecko i ma ono już cztery latka. Myśli się o tym, bo w tych sprawach chyba nie trzeba się dużo zastanawiać

- stwierdziła dziennikarka.

Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dzieckoAgnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko. "Mamy na to zupełny luz"

W dalszej części dialogu została zapytana, czy chciałaby urodzić bliźniaków, wówczas Sykut-Jeżyna odpowiedziała:

Zobaczymy co przyniesie los.

40-latka zdradziła, że gdyby urodził się chłopiec to ma już dla niego wybrane odpowiednie imię. Dodała, że to właśnie tak nazywa się jej tata. 

Jeżeli urodzi się chłopczyk to będzie Stanisław, jak mój tata

- wyznała dziennikarka.

Przypomnijmy, że Sykut-Jeżyna zazwyczaj publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których jej córeczka stoi tyłem. Niedawno pokazała jej twarz. Różyczka jest naprawdę uroczym dzieckiem.

 

Paulina Sykut-Jeżyna została jasną blondynką. W takim wydaniu jest nie do poznaniaPaulina Sykut-Jeżyna została jasną blondynką. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać

Paulina Sykut-Jeżyna: Do czterdziestych urodzin chciałabym spełnić dwa marzenia

7 stycznia Paulina Sykut-Jeżyna świętowała swoje czterdzieste urodziny. Jeszcze niedawno w rozmowie z "Party" zdradziła, że do tego czasu chciałaby spełnić dwa marzenia. Niestety, czas płynie nieubłaganie. Co jest na wymarzonej liście priorytetów?

Do czterdziestych urodzin chciałabym spełnić dwa marzenia. Planuję zabrać Różę w pierwszą, naprawdę daleką podróż. A drugie? Razem z Piotrem coraz częściej poważnie myślimy o powiększeniu rodziny, bo nie chcemy, aby nasza córka była jedynaczką

- powiedziała Sykut-Jeżyna.

Czy myślicie, że już niedługo Paulina Sykut-Jeżyna zajdzie w ciążę, a mała Róża będzie miała rodzeństwo?

 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska w ciąży. "Uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Paulina Sykut z rodziną na wakacjach w Zakopanem
Więcej o: