Emily Ratajkowski pozuje nago w zaawansowanej ciąży. Internauta: Twój pępek sprawia mi mdłości

Emily Ratajkowski już niedługo zostanie mamą. Ostatnio wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Teraz prezentuje efekty w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że brzuszek jest naprawdę sporych rozmiarów.

Emily Ratajkowski jest uważana za jedną z najpiękniejszych współczesnych modelek. Popularność zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym teledysku do piosenki "Blurred Lines" Robina Thickle. 29-latka posiada obywatelstwo amerykańskie i polsko brzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Emily jest bardzo popularna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 27 mln osób. 

Emily Ratajkowski pozuje nago

Emily Ratajkowski jest w zaawansowanej ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami, co widać na publikowanych przez modelkę fotografiach. Widać, że Emily zdaje sobie sprawę ze swojej niezwykłej urody. Chętnie pokazuje intymne zdjęcia, na których eksponuje kształtne pośladki i pełne piersi. W 33. tygodniu ciąży Emily wzięła udział w odważnej sesji. Efektami podzieliła się na Instagramie.

 
 

Emily RatajkowskiCiężarna Emily Ratajkowski pozuje nago. "Królowa! Jesteś przepiękną kobietą. Klasa!"

Obserwator: Twój pępek sprawia mi mdłości

Fotografie publikowane w sieci przez Ratajkowski coraz częściej spotykają się z krytycznym odbiorem. Jeden z internautów stwierdził, że pępek modelki sprawia mu mdłości. 

Twój pępek sprawia mi mdłości, przepraszam

- stwierdził mężczyzna.

Ashley GrahamMartyna Wojciechowska skomentowała nagie ciało Ashley Graham. Sama wstydziła się rozstępów po ciąży

Emily Ratajkowski: Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat

Media bacznie obserwują poczynania Emily już od momentu ogłoszenia ciąży. Ona sama chętnie dostarcza im kontrowersyjne informacje. Już na początku ciąży wraz z mężem podjęła decyzję o tym, że dziecko samo sobie wybierze płeć.

Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i samo nam o tym nie powie

– powiedziała jakiś czas temu magazynowi "Vogue".

Ashley GrahamAshley Graham pokazała intymne nagranie, na którym karmi dziecko. Fani zdegustowani: "Dlaczego czujesz potrzebę pokazywania tego"

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maja Hyży o huśtawkach nastroju: "Jestem dobrym materiałem na to, by być w ciąży"
Więcej o: