Chiara Ferragni pozuje w ciąży w bieliźnie. Pokazała jak zmieniło się jej ciało

Chiara Ferragni opublikowała odważne zdjęcie w ciąży. Pozuje na tle garderoby w bieliźnie, prezentując ciążowe krągłości. "To już prawie 33 tydzień" - mówi.

Chiara Ferragni wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Przypominamy, że włoska blogerka i influencerka poinformowała fanów o ciąży w październiku, w dość nietypowy sposób. Pokazała wówczas fotografię dwuletniego synka, który trzymał w rączce zdjęcie z widocznym płodem wykonane podczas badań USG.

Nasza rodzina się powiększa. Leo zostanie starszym bratem

- pisała wówczas dumna 33-latka.

Chiara Ferragni pozuje w ciąży w bieliźnie

Kilka dni po ogłoszeniu radosnej nowiny pokazała kolejny filmik, na którym wystąpiła wraz z synem i mężem raperem Fedezem. Ujawniła na nim, że spodziewa się córeczki. Nie ulega wątpliwości, że ciąża przysparza 33-latce dużo radości. Chiara jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie równie często jak modowe stylizacje, publikuje ciążowe krągłości. Tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorami bardzo intymną fotografią.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski pozuje nago w zaawansowanej ciąży. "Czuję się jak Kubuś Puchatek"

Chiara Ferragni opublikowała czarno-białe selfie, na którym pozuje na tle garderoby w swoim mieszkaniu. Blogerka ma na sobie jedynie ozdobną biżuterię oraz bieliznę. Robiąc zdjęcie, uśmiecha się delikatnie, wygląda na szczęśliwą i zadowoloną.

To już prawie 33 tydzień 

- opisała fotografię.

Zmysłowe zdjęcie zachwyciło internautów, a od razu pojawiła się pod nim masa komentarzy. Fani gratulowali Chiarze i życzyli jej wszystkiego dobrego.

Wow! Ciesz się ostatnimi tygodniami ciąży. Jesteś przepiękną mamą
Wszystkiego dobrego dla ciebie i dziecka!
Wyglądasz jak bogini 
Przepiękna mama
Przepiękna

- komentowali zachwyceni.

Przypominamy, że Chiara Ferragni poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka pod koniec 2017 roku. Ciąża z Leo przyniosła jej najwyraźniej tak dużo radości, jak z jego siostrą, ponieważ wówczas również dzieliła się różnymi zdjęciami oraz informacjami na temat swojego stanu zdrowia i samopoczucia. Synek Chiary i Fedeza urodził się w marcu 2018, co oznacza, że już niedługo będzie obchodził swoje trzecie urodziny.

Ashley Tisdale pozuje nago w ciążyAshley Tisdale pozuje nago w ciąży. "Podziękuj swojemu ciału i powiedz, że je kochasz"

 
 
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię
Więcej o: