Lara Gessler pokazała zdjęcie z córką. Fanki zwracają uwagę na włosy dziewczynki

Lara Gessler ostatnie tygodnie spędziła relaksując się na jednej z hiszpańskich wysp. Teraz po powrocie do kraju, wraca wspomnieniami do tamtych chwil.

Lara Gessler jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. 31-latka jest świeżo upieczoną mamą. Już na początku ciąży zdecydowała się relacjonować internautom, jak szykuje się do roli mamy. Teraz chętnie opowiada fanom szczegóły prawdziwego macierzyństwa. Córka gwiazdorskiej pary otrzymała oryginalne imię - Nena, które jak zdradziła Lara, inspirowane jest Witkacym. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, Lara i jej mąż Piotr Szeląg nie zasłaniają twarzy córeczki i chętnie pokazują zdjęcia z Neną. 

Lara Gessler pozuje z córką

Lara Gessler i Piotr Szeląg spędzili urlop w ciepłych krajach. Wybór padł na hiszpańską wyspę Fuerteventura, będącą częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Młodzi rodzice chętnie publikowali fotografie z córką Neną. Po powrocie do kraju, Lara pokazała jeszcze jedno zdjęcie z Neną. Przy okazji wyznała, że mała bardzo urosła i wytarła prawie wszystkie włosy

Dobra! Ostatnie zdjęcie z Fuerty. To było fantastyczne kilka tygodni. Mała urosła chyba ze dwa razy i wytarła w międzyczasie prawie wszystkie włosy (tu jeszcze były)

- napisała pod zdjęciem Lara.

 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan o obawach przed porodem. Aktorka przyznała czego zazdrości Annie Lewandowskiej

Fani: Najpiękniejsze chwile! Warto je przetrzymać na zdjęciu

Internauci podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z fryzurami u maluszków. Okazuje się, że jest podobnie jak u Lary.

U nas też urodziła się z gęstą czuprynką, aktualnie prawie cały tył wytarty.
Moja córka po miesiącu czy dwóch była zupełnie łysa! Teraz, jako pięciolatka ma włosy do pasa

- pisały fanki.

Inni obserwatorzy chętnie skomentowali uroczą fotografię.

Najpiękniejsze chwile! Warto je przetrzymać na zdjęciu
 Ale pięknie.
U mamusi najlepiej.
Pięknie! Mała to cudo. Jest taka śliczna

 - uznali internauci. 

Okazuje się, że podobną sytuację z włosami u dziecka ma Natalia Klimas. Modelka napisała w komentarzu, że jej córeczka też już prawie nie ma włosów. 

U nas też już włosów prawie nie ma

- stwierdziła Klimas. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki
Więcej o: