Małgorzata Rozenek pokazała, jak wyglądała po porodzie. Teraz udało jej się schudnąć. "Taka kochana mamuśka ze mnie była"

Małgorzata Rozenek przebywa na rajskim urlopie w Meksyku. 42-latka zdecydowała się pokazać zdjęcie ze swoją przemianą ciała po ciąży. Fani są zachwyceni efektami, jednak należy pamiętać, że ciało każdej kobiety jest piękne.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na co dzień obserwuje ją mnóstwo osób. Chętnie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Aktualnie szczęśliwa rodzina przebywa na rajskich wakacjach wraz z synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa - Stanisławem i Tadeuszem oraz najmłodszą pociechą - Heniem, który jest owocem miłości z byłym bramkarzem reprezentacji Polski - Radosławem Majdanem. Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu dziecka wróciła do ćwiczeń z trenerką personalną. Chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia z treningów. Tym razem, celebrytka pokazała, jak wygląda jej ciało pół roku po porodzie.

Małgorzata Rozenek: Rozczulam się jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwile po

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia, na których podsumowała swoją pociążową metamorfozę. Okazuje się, że 

Ta z lewej to ja w lipcu 2020 roku, a ta z prawej to ja parę dni temu. Obie kocham, bo kocham siebie czy z kilogramami, czy szczupłą. Urodziłam trójkę dzieci i każda ciąża zmieniała moje ciało, ale co najważniejsze zmieniała moje życie na lepsze. Rozczulam się jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwile po. Taka kochana mamuśka ze mnie była. Chociaż ciągle nie mam sportowej sylwetki, powoli wracam do formy. Powoli i z głową, bo nie chce razem z kilogramami tracić włosów. Na razie to się udaje, a to nie był łatwy proces, ale wiele się nauczyłam. Małe różnice robią wielki efekt

- napisała pod zdjęciem Rozenek.

W dalszej części zachęciła obserwatorów, aby obejrzeli program, w którym występuje i przechodzi przez niebywałą metamorfozę. 

Oglądajcie dziś na TVN Style o godzinie 20.10 premierę mojego programu "Rozenek cudnie chudnie" i przejdźcie ze mną i moimi ekspertami swoją metamorfozę. Zapraszam

- dodała Perfekcyjna. 

 

Fanka: Co za różnica? Szczupła czy gruba? Ważne, że szczęśliwa!

Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu swojego trzeciego dziecka, niemal całkowicie oddała się opiece nad maluchem. Mimo tego nie zaniedbała swoich obowiązków zawodowych. Celebrytka od czasu połogu mocno wzięła się za powrót do formy sprzed ciąży i zaczęła ćwiczyć pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej, z którą zna się od lat. Fani są zachwyceni efektami współpracy.

Wygląda Pani świetnie zarówno na jednym jak i drugim zdjęciu
Co za różnica? Szczupła czy gruba? Ważne, że szczęśliwa!
Wspaniale! Ja też Cię uwielbiam w każdej wersji
Wielkie wow, a znając Ciebie będzie #petarda

- pisali internauci. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się postacią z książki

Małgorzata Rozenek trenowała z trenerką personalną

Małgorzata Rozenek zaraz po porodzie zdecydowała się podjąć współpracę z trenerką Lidią Wierzbowską, z którą zna się od lat. Już na samym początku zapewniła, że proces powrotu do formy ma być bezpieczny i bez krzywdy dla pokarmu.

Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tygodnie. Zaczynam już powoli myśleć, jak się za cały proces zabrać. Chcę to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem, że nie będzie łatwo, ani że nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda, a tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy, wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia

- stwierdziła Rozenek.

 

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieAleksandra Żebrowska karmi piersią w wannie. Opublikowała odważne zdjęcie

Zobacz wideo Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, gaworzy

Przeczytaj także:

Więcej o: