Mama urodziła bliźniaczki o różnych kolorach skóry. Stały się gwiazdami Instagrama

Clementine Shipley jest matką niezwykłych bliźniaczek - Isabelli i Gabrielli. Dziewczynki przyszły na świat w 2017 roku i zaskoczyły wszystkich swoim wyglądem. Okazało się, że mają różny kolor skóry. Mama założyła im profil na Instagramie i od tamtej pory cieszą się popularnością. Choć nie zawsze jest kolorowo. "Od czasu do czasu czytamy negatywne komentarze dotyczące koloru skóry Gabrielli" - wyznaje matka.

Isabella i Gabriella Shipley są bliźniętami braterskimi. Chociaż wyglądają uderzająco podobnie, mają zupełnie inny kolor skóry. Przypadki bliźniąt z odmiennym kolorem skóry są już znane w historii. Zwykle jednak związane są z albinizmem jednego z rodzeństwa, bądź wynikają z odmiennego pochodzenia rodziców. W tym przypadku jest inaczej: zarówno Clementine, jak i jej mąż, są Afroamerykanami. 

Mama urodziła bliźnięta o różnym kolorze skóry 

Po założeniu dziewczynkom profilu na Instagramie Clementine Shipley otrzymała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Młodą mamę obserwuje ponad 64 tys. użytkowników Instagrama. Opisuje na swoim profilu rozterki, z jakimi zmaga się każda matka, a także pokazuje, jak wygląda jej życie z bliźniętami. Okazuje się, że dziewczynki różni nie tylko wygląd, ale również temperament. 

 
Isabella jest spokojnym i bardzo wyluzowanym dzieckiem. Chichocze za każdym razem, gdy się na nią gapisz i uwielbia być łaskotana. Gabriella zaczęła raczkować w wieku 5 miesięcy i od tamtej pory nie przestała się ruszać. Jest uśmiechniętą kulą energii i uwielbia się przytulać

- opowiadała mama w rozmowie z portalem Essence. 

Courtney Rogers w ciągu dziesięciu lat urodziła jedenaścioro dzieci.Urodziła jedenaścioro dzieci. Planuje kolejne. "Odkąd zostałam matką, to jest moim życiem"

To naprawdę pokazuje, jak niesamowite są czarne geny, skoro możemy stworzyć takie wyjątkowe dzieci. Otrzymaliśmy mnóstwo miłości od naszych obserwatorów. Większość ludzi obsypuje dziewczynki komplementami. Od czasu do czasu czytamy negatywne komentarze dotyczące koloru skóry Gabrielli. Ludzie pytają, czy jest kochana i czy uważamy ją za piękną mimo ciemniejszej karnacji

- wyznała Clementine. Dziewczynki posiadają też starszą siostrę Angelinę. Odkąd bliźniaczki pojawiły się na świecie, Angelina nieustannie chce je przytulać i opiekować się nimi. W końcu nie jest już najmłodsza w rodzinie. W marcu Isabella i Gabriella skończą już 4 lata.

Nadya Suleman chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia swoich dzieci.Zasłynęła jako "Oktomama". Jej dzieci, mają już 12 lat, jak dziś wyglądają?

Więcej o: