Agnieszka Kaczorowska z córką na dworze. Fanka zwraca jej uwagę: W ciąży ciągniesz sanki?

Agnieszka Kaczorowska wybrała się z córką i mężem na sanki. Zdjęciem z tego rodzinnego spaceru podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Jedna z obserwatorek na widok zdjęcia bardzo się zaniepokoiła.

Agnieszka Kaczorowska, znana aktorka i tancerka spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno podzieliła się tą radosną nowiną na Instagramie. Uważni obserwatorzy już wcześniej podejrzewali, że Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka. Ich domysły podsyciło zdjęcie, na którym ich fanka dała się sfotografować w luźnej koszuli. Miała pod nią skrywać ciążowy brzuszek. 

Najlepsze zdjęcia porodoweNajlepsze zdjęcia porodowe 2020. W zestawieniu dzieła Ani Wibig. "Eksplozja prawdziwych, nieskrępowanych emocji"

Agnieszka Kaczorowska z córką na sankach

Niedawne, niespodziewane opady śniegu sprawiły dzieciakom masę radości. Masowo wyległy z domów i pognały na osiedlowe górki. Młodsze pociechy dumnie zasiadły z tych "śnieżnych pojazdach", które rodzice dzielnie ciągną po zaśnieżonych chodnikach. Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i córką także wybrała się na spacer. Na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia, które opatrzyła komentarzem:

Pierwsze sanki w życiu Emiśki zaliczone. Na szczęście nie jest jeszcze wymagająca co do prędkości... Tylko jak tu teraz namówić ją na powrót do domu?

- napisała celebrytka.

 

Agnieszka Kaczorowska ciągnie córkę na sankach

Agnieszka Kaczorowska dodała także drugie zdjęcie, na którym widać, jak ciągnie córeczkę na sankach. Pod zdjęciem pojawił się komentarz jednej z obserwatorek, która spytała gwiazdę:

W ciąży ciągniesz sanki, czy to tylko dla zdjęcia na Insta?

Ida NowakowskaIda Nowakowska wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się postacią z książki

Po takim komentarzu na profilu gwiazdy pojawiły się wątpliwości dotyczące tego, czy ciężarna kobieta powinna ciągnąć dziecko na sankach. Agnieszka Kaczorowska wdała się w dyskusję i opublikowała komentarz:

Sanki są ultralekkie. Fakt, że mąż ciągnął je znacznie więcej, ale nie widzę problemu, żebym i ja je ciągnęła... Jeżeli kobieta w ciąży nie ma zaleceń, aby leżeć, to nawet wskazane jest, aby się ruszała! 

To prawda. Jeśli ciąża jest zdrowa i przyszła mama czuje się dobrze, może sobie pozwolić na różnego rodzaju ostrożne aktywności. Szczególnie dobrze przyszłej mamie służą te na świeżym powietrzu.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: