Małgorzata Rozenek wpatrzona w Henia. "In vitro to cud medycyny"

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z synkiem na plaży. "Nie mogę przestać się dziwić, jak wielkim cudem jest dziecko".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu 2020 powitali na świecie swojego synka. Nie ulega wątpliwości, że Henryk jest oczkiem w głowie mamy, która ewidentnie cieszą się z uroków macierzyństwa. Małgorzata Rozenek bardzo chętnie publikuje zdjęcia chłopca w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami różnymi aspektami opieki nad Heniem.

Małgorzata Rozenek pozuje z synkiem

W styczniu para wraz z dziećmi wyjechała na wakacje do dalekiego Meksyku, gdzie zwiedza okoliczne ruiny i korzysta z uroków pięknej, słonecznej pogody. Tym razem Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z plaży. Ułożona na niebieskim kocu w różowym kostiumie kąpielowym wygląda na zadowoloną i zrelaksowaną. Całą uwagę Małgorzaty Rozenek przykuwa jednak Henio, który leży tuż obok mamy.

Nie mogę przestać się dziwić, jak wielkim cudem jest dziecko. Z dwóch niewidocznych gołym okiem komórek, rośnie w brzuchu człowiek. Wiem, że brzmi to naiwnie, ale jak tak leżę z Heniem albo ze Stasiem lub Tadziem i patrzę na nich, to  jest taka myśl, która mnie nie opuszcza

- opisała fotografię.

Małgorzata Rozenek przyznała, że życie jest dla niej niewiarygodnym cudem i jest wdzięczna lekarzom, którzy trzykrotnie pomogli jej zostać mamą.

Gdyby nie Oni, moje życie miałoby dużo mniej sensu. In vitro to cud medycyny

- dodała.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pozuje z córką. "Jaka Mia jest duża"

Zdjęcie matki i synka z plaży przykuło uwagę internautów, a pod fotografią szybko pojawiła się masa komentarzy. Wiele mam przyznało, że również urodziło dzieci dzięki metodzie in vitro, niezwykle ceni rozwój współczesnej medycyny i docenia również szczerość Małgorzaty Rozenek, która otwarcie mówi o trudnościach z zajściem w ciążę.

Prawda, gdyby nie in vitro wiele rodzin byłoby nieszczęśliwych
Piękne jest, jak szczerze opowiada pani, o całej procedurze in vitro
Piękny widok
Również dzięki temu cudownemu duetowi lekarzy udało mi się zostać mamą

- pisali fani.

Małgorzata Rozenek pozuje z dzieckiemMałgorzata Rozenek pozuje w bikini z Heniem na kolanach. Fanka: Figura petarda

Zobacz wideo
Więcej o: