Natalia Siwiec pozuje z córką. "Jaka Mia już jest duża"

Natalia Siwiec uwielbia publikować zdjęcie ze swoją córeczką. Ostatnia fotografia wzbudziła zainteresowanie fanów, którzy stwierdzili, że Mia znacznie podrosła.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są szczęśliwymi rodzicami córeczki o imieniu Mia. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy często pokazują ją w mediach społecznościowych. Internauci są zachwyceni małą i tym, w jaki sposób jej mama dobiera urocze stylizacje. Z kolei trzylatka uwielbia być w centrum zainteresowania i widać, że sprawia jej to dużo radości. Mia z reguły ma na sobie dobrze dopasowane i szykowne stylizacje. 

Natalia Siwiec pozuje z córką

Natalia Siwiec wraz z rodziną przebywa aktualnie na urlopie w Tulum. Modelka już od kilku tygodni pokazuje na swoim Instagramie kulisy ich podróży. Niedawno stwierdziła, że odcięła się wiadomości ze świata, aby poprawić swoje zdrowie psychiczne i oddać się w pełni rodzinie. Ostatnie zdjęcie z Mią tylko potwierdza, że jest to wyjątkowy czas. Internauci są zaskoczeni, że Mia jest już taka duża.  

Magiczna chwila, magiczne miejsce, magiczni ludzie

- napisała pod zdjęciem Siwiec.

 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk w ciąży. Fani mieli rację. "Nowy rozdział"

Fanka: Pokazujcie siebie jak najwięcej

Internauci są zachwyceni mamą i córką. Pod wpisem Siwiec, w komentarzach, pojawiły się liczne komplementy.

Jaka Mia już jest duża!
Pokazujcie siebie jak najwięcej.
To najpiękniejsze, co dziś zobaczyłam.
Dziewczyny bije od was magia

- pisali obserwatorzy.

Ida NowakowskaIda Nowakowska wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się postacią z książki

Natalia Siwiec stylowo ubiera córkę

Natalia Siwiec od lat wyznacza trendy modowe. Jej stylizacje są prawdziwymi hitami. Nic dziwnego, że córka modelki to jedno z najlepiej ubranych dzieci polskich gwiazd. Niejednokrotnie mamy okazję podziwiać ubranka trzylatki.

 
 
 

Przeczytaj także:

Anna Lewandowska o uczuciu głoduAnna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z córką. Fanki zachwycone. "Miłość to najważniejsze, co mamy"

Zobacz wideo Magda Pieczonka maluje córkę Natalii Siwie
Więcej o: