Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się postacią z książki

Ida Nowakowska wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. 30-latka jest już w szóstym miesiącu ciąży. Niedawno zdradziła, kąd czerpała inspiracje wybierając imię dziecka.

Ida Nowakowska spodziewa się dziecka. Wieść o stanie błogosławionym przekazała w dość nietypowy sposób. 30-latka podzieliła się z fanami radosną nowiną podczas wtorkowego wydania programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Gwiazda Telewizji Polskiej nie zdradziła wówczas płci.

Ida Nowakowska zdradza imię dziecka 

Ida Nowakowska z czasem uchyliła rąbek tajemnicy związanej z imieniem. W rozmowie z serwisem "Pomponik" przyznała, że imię zostało już dawno wybrane.

Scarlett. Po Scarlet O’Harze z "Przeminęło z wiatrem". To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett - tłumaczy

- stwierdziła Ida.

Niewykluczone zatem, że już niedługo córka Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona otrzyma imię Scarlett, podobnie jak bohaterka słynnego melodramatu "Przeminęło z wiatrem", którego gwiazda jest wielką fanką.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk w ciąży. Fani mieli rację. "Nowy rozdział"

Ida Nowakowska: Głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

Ida Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać matką. Ostatnio w rozmowie z "Party" przyznała, że już od jakiegoś czasu stara się z mężem o pierwszego potomka. Dodała jednak, że macierzyństwo zostawia w rękach Boga i wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. 

Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

– mówiła Nowakowska. 

Ida Nowakowska otrzymała gratulacje od celebrytów

Ida Nowakowska opublikowała za pośrednictwem Instagrama uroczą fotografię z mężem. Przy okazji podziękowała za liczne gratulacje i okazaną pomoc. Fani i koledzy z branży show-biznesu chętnie skomentowali fotografię. Najserdeczniejsze życzenia powędrowały między innymi od gwiazd takich jak: Marina Łuczenko-Szczęsna, Cleo, Joanna Moro, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Kasia Cerekwicka, Rafał Jonkisz, Kasia Cichopek, Joanna Jabłczyńska, Tomasz Wolny, Aleksander Sikora, Kasia Dziurska, Rafał Mroczek czy Paula Tumala.

 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie śpiących dzieci. Ich pozycja zaskakuje

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"
Więcej o: