Agnieszka Włodarczyk w ciąży. Fani mieli rację. "Nowy rozdział"

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś już wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Nie znamy płci, ani imienia dziecka.

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy spotyka się ze sportowcem Robertem Karasiem. Jeszcze niedawno para przebywa na egzotycznych wakacjach na Bali i nic nie wskazywało na to, że już niedługo 40-latka zostanie mamą. Ostatnie zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Agnieszka Włodarczyk w ciąży

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami radosną nowiną o stanie błogosławionym za pośrednictwem Instagrama, gdzie napisała: 

Nowy rozdział.
 

Aktorka jeszcze niedawno chętnie dzieliła się z fanami głębokimi refleksjami, które publikowała w mediach społecznościowych. Teraz wiemy, że powodem rozważań mogła być nowa rola, z którą już niedługo 40-latka będzie musiała się zmierzyć. 

Ida Nowakowska w ciążyIda Nowakowska w ciąży. Ogłosiła to w nietypowy sposób

Agnieszka Włodarczyk: Tak, zdecydowanie byłam łobuzem, chociaż w oczach mamy uchodziłam za grzeczne dziecko

40-latka niedawno zdradziła na Instagramie, że nigdy nie uchodziła za grzeczne dziecko, bowiem zawsze miała w głowie mnóstwo szalonych pomysłów. Jednym z nich było wejście na dach wysokiego budynku i obserwowanie okolicy z góry. Była wówczas tylko 5-letnim dzieckiem. 

Otóż pewnego dnia córka właścicieli namówiła mnie na wejście na ten dach i obserwowanie okolicy z góry. Pozbawiona wyobraźni (trudno oczekiwać jej od pięciolatki) siedziałam na szczycie budynku zadowolona z siebie i machałam nogami, które zwisały mi ku dołowi. Tak, zdecydowanie byłam łobuzem, chociaż w oczach mamy uchodziłam za grzeczne dziecko. Jestem przekonana, że uszłam z życiem nie raz

- opowiada aktorka. 

 

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieAleksandra Żebrowska karmi piersią w wannie. Opublikowała odważne zdjęcie

Zobacz wideo Czy szczepionki są bezpieczne dla kobiet, które planują zajść w ciążę? Odpowiada dr Grażyna Cholewińska-Szymańska

Przeczytaj także:

Więcej o: