Ida Nowakowska w ciąży. Ogłosiła to w nietypowy sposób

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon już wkrótce zostaną rodzicami. Prezenterka ogłosiła radosną nowinę na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Przy okazji zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Od niedawna występuje w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie", jednak przygodę z show-biznesem rozpoczynała jako tancerka. Dziennikarka i jej mąż poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim, gdzie studiowali aktorstwo. 

Ida Nowakowska w ciąży

We wtorek 26 stycznia Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym występowali w "Pytaniu na Śniadanie". Jednym z poruszanych tematów były sposoby ujawniania ciąży przez osoby publiczne. Przy okazji Ida wyznała, że już wkrótce sama zostanie mamą. Powiedziała również, że jest już w szóstym miesiącu, a dziecko przyjdzie na świat w maju. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić płci ani imienia.

Gratulujemy! To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa!

- napisało "Pytanie na Śniadanie na Instagramie.

 

Ida NowakowskaIda Nowakowska instagram.com/pytanienasniadanie

Wieść o stanie błogosławionym Idy wzbudziła wiele pozytywnych emocji w studio "Pytania na Śniadanie". Okazuje się, że nie ekipa była odpowiednio przygotowana. Przyszła mama została obdarowana kwiatami i złożono jej liczne gratulacje.

Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia

- powiedziała wówczas Nowakowska.

Ula ChinczUla "Pedantula" Chincz pokazała synka. Zdradza, czym zaskoczyło ją macierzyństwo

Ida Nowakowska: Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre

Ida Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać matką. 30-latka przyznała, że od jakiegoś czasu stara się z mężem o pierwszego potomka. W rozmowie z "Party" powiedziała, że macierzyństwo zostawia w rękach Boga.

Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

– mówiła Nowakowska. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie śpiących dzieci. Ich pozycja zaskakuje

 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: