Nicole Kidman będzie miała kolejne dziecko. "Rozczuliła się jak nigdy"

Nicole Kidman już niedługo spełni swoje wielkie marzenie. Okazuje się, że zdecydowała wraz z mężem, aby adoptować dziecko. Podjęli już ku temu odpowiednie kroki.

Nicole Kidman jest jedną z najsłynniejszych aktorek Hollywood. Mimo licznych sukcesów, przeżyła prawdziwą traumę. Jako nastolatka patrzyła na swoją mamę, która zmagała się z chorobą nowotworową. Niestety w dorosłym życiu nie było łatwiej. Gwiazda przechodziła przez burzliwe małżeństwo z Tomem Cruise’em, które finalnie zakończyło się rozwodem. Para adoptowała wówczas dwoje dzieci: Isabellę i Connora Anthony'ego. W 2006 roku Kidman poślubiła muzyka country Keitha Urbana, z którym ma dwoje dzieci: Sunday Rose i urodzoną przez matkę zastępczą, Faith Margaret.

Nicole Kidman wkrótce zostanie mamą

Nicole Kidman i Keith Urban zdecydowali się na adopcję dziecka. Popularna para już rozpoczęła żmudny proces adopcji, współpracując z agencjami, aby znaleźć chłopca, który wkrótce dołączy do ich rodziny.

 

Jak Jolie i Kidman schudły po ciąży? Nosiły Jak Jolie i Kidman schudły po ciąży? Nosiły "brzusznego bandytę"

Małżeństwo na co dzień mieszka w Australii, a proces adopcyjny wymagają powrotu pary do Stanów Zjednoczonych. Nicole Kidman posiada liczne zobowiązania zawodowe, których nie może porzucić z dnia na dzień. Jak zdradza rozmówca "New idea", gwiazda Hollywood chce w ciągu kilku miesięcy poukładać sprawy i wrócić do rodzinnej Ameryki.

Chcą kontynuować formalną adopcję po powrocie do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie pod koniec roku. Łatwiej jest to zrobić w Ameryce niż tutaj, więc będą starać się wrócić do Nashville, gdy sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i ucichną polityczne niepokoje... Woleliby jednak nie odkładać tego zbyt długo

Niedawno gwiazda grała w thrillerze „The Undoing”, gdzie na planie były niemowlęta. W sieci było mnóstwo zdjęć z planu, na których Kidman tuli w ramionach maleństwo. Jeden z informatorów, który miał okazję współpracować na planie z laureatką Oscara zdradził:

Nicole tylko zerknęła na to dziecko i rozczuliła się jak nigdy. Powiedziała, że odkąd poznała męża, jej marzeniem było mieć syna.

Ida Nowakowska w ciążyIda Nowakowska w ciąży. Ogłosiła to w nietypowy sposób

Nicole Kidman dwukrotnie poroniła

Mimo licznych sukcesów zawodowych, droga do macierzyńskiego spełnienia nie była usłana różami. Kidman w jednym z wywiadów dla "Vanity Fair" wyznała, że dwukrotnie poroniła. Bardzo pragnęła dziecka więc zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Dwa lata później urodziła się Faith Margaret dzięki matce zastępczej. Okazuje się, że o 

Gigi Hadid po czterech miesiącach zdradziła imię dziecka. Jest krótkie i oryginalneGigi Hadid po czterech miesiącach zdradziła imię dziecka. Jest krótkie i oryginalne

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!
Więcej o: