Nicole Kidman będzie miała kolejne dziecko. "Rozczuliła się jak nigdy"

Nicole Kidman już niedługo spełni swoje wielkie marzenie. Okazuje się, że zdecydowała wraz z mężem, aby adoptować dziecko. Podjęli już ku temu odpowiednie kroki.

Nicole Kidman jest jedną z najsłynniejszych aktorek Hollywood. Mimo licznych sukcesów, przeżyła prawdziwą traumę. Jako nastolatka patrzyła na swoją mamę, która zmagała się z chorobą nowotworową. Niestety w dorosłym życiu nie było łatwiej. Gwiazda przechodziła przez burzliwe małżeństwo z Tomem Cruise’em, które finalnie zakończyło się rozwodem. Para adoptowała wówczas dwoje dzieci: Isabellę i Connora Anthony'ego. W 2006 roku Kidman poślubiła muzyka country Keitha Urbana, z którym ma dwoje dzieci: Sunday Rose i urodzoną przez matkę zastępczą, Faith Margaret.

Nicole Kidman wkrótce zostanie mamą

Nicole Kidman i Keith Urban zdecydowali się na adopcję dziecka. Popularna para już rozpoczęła żmudny proces adopcji, współpracując z agencjami, aby znaleźć chłopca, który wkrótce dołączy do ich rodziny.

 

Małżeństwo na co dzień mieszka w Australii, a proces adopcyjny wymagają powrotu pary do Stanów Zjednoczonych. Nicole Kidman posiada liczne zobowiązania zawodowe, których nie może porzucić z dnia na dzień. Jak zdradza rozmówca "New idea", gwiazda Hollywood chce w ciągu kilku miesięcy poukładać sprawy i wrócić do rodzinnej Ameryki.

Chcą kontynuować formalną adopcję po powrocie do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie pod koniec roku. Łatwiej jest to zrobić w Ameryce niż tutaj, więc będą starać się wrócić do Nashville, gdy sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i ucichną polityczne niepokoje... Woleliby jednak nie odkładać tego zbyt długo

Niedawno gwiazda grała w thrillerze „The Undoing”, gdzie na planie były niemowlęta. W sieci było mnóstwo zdjęć z planu, na których Kidman tuli w ramionach maleństwo. Jeden z informatorów, który miał okazję współpracować na planie z laureatką Oscara zdradził:

Nicole tylko zerknęła na to dziecko i rozczuliła się jak nigdy. Powiedziała, że odkąd poznała męża, jej marzeniem było mieć syna.

Nicole Kidman dwukrotnie poroniła

Mimo licznych sukcesów zawodowych, droga do macierzyńskiego spełnienia nie była usłana różami. Kidman w jednym z wywiadów dla "Vanity Fair" wyznała, że dwukrotnie poroniła. Bardzo pragnęła dziecka więc zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Dwa lata później urodziła się Faith Margaret dzięki matce zastępczej. Okazuje się, że o 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.