Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem. "Zdrowo rosnę, a w zasadzie rośniemy"

Agnieszka Kaczorowska ostatnio poinformowała fanów, że już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz z dumą prezentuje swoje ciążowe krągłości.

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i tancerek. Prywatnie to także mama małej Emilki. Gwiazda serialu "Klan" już niedługo po raz drugi zostanie mamą. 28-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda macierzyństwo, dieta dziecka i wspólne zabawy.

Agnieszka Kaczorowska pozuje z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się pokazać po raz pierwszy swoje ciążowe krągłości. Przy okazji odniosła się do licznych wiadomości dotyczących jej szczupłego wyglądu. Zapewniła, że jej waga jest odpowiednia i nie ma się czym martwić.

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! To choroba i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo rosnę, a w zasadzie rośniemy. I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić

- napisała pod zdjęciem Kaczorowska.

 

Anna Lewandowska pokazała córkęAnna Lewandowska pokazała twarz Klary. Fani zachwyceni. "Jest cudna"

Agnieszka Kaczorowska opowiada, jak przebiegł pierwszy trymestr ciąży

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Party.pl wyznała, że początek ciąży był dla niej dość trudny. Gwiazda twierdzi, że borykała się z licznymi nudnościami, które uniemożliwiły odpowiednie wysypianie się. 

Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką

- twierdzi ciężarna. 

Radosław Majdan, Małgorzat RozenekMałgorzata Rozenek pokazała brzuch po ciąży. Fani: Cudowna figura

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: