Michał Żebrowski pozuje z synem i żartuje ze swojego wyglądu. "Dobre, Tatku"

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w sierpniu powitali na świecie swojego najmłodszego syna Feliksa. Dumny ojciec nie tylko często występuje w roli fotografa na instagramowym profilu Aleksandry Żebrowskiej, ale czasem także sam pozuje z synem. Ostatnio z okazji Dnia dziadka opublikował na swoich profilach w społecznościowych zdjęcie opatrzone humorystycznym opisem.

Aleksandra i Michał Żebrowski znani są z dystansu do siebie i poczucia humoru. Aktor poślubił swoją wybrankę w czerwcu 2009 roku. Mimo tego, że Aleksandra Żebrowska jest młodsza od męża o 15 lat, tworzą zgrany duet i są ulubieńcami internautów. W 2010 roku Aleksandra Żebrowska urodziła pierwszego syna Franciszka, trzy lata później na świat przyszedł Henryk, a w sierpniu 2020 do rodziny dołączył Feliks.

Aleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcieAleksandra Żebrowska pokazała odważne zdjęcie. Jedną ręką karmi dziecko, drugą goli nogi

Na swoich profilach na mediach społecznościowych często publikują fotografie, które prowokują do dyskusji. Zwykle żartobliwym tonem zwracają uwagę na problemy dnia codziennego i trzeba przyznać, że Polacy ich za to uwielbiają. Instagramowy profil Michała Żebrowskiego obserwuje ponad 180 tys. osób. Ostatnio aktor opublikował zdjęcie z Feliksem i zamieścił opis, którego nikt się nie spodziewał.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie z synem

Na najnowszej fotografii widzimy, jak w letnim krajobrazie 48-letni ojciec pozuje z niemowlęciem. Aktor pokazał dystans do siebie, podpisując fotografię:

Dzień dziadka?
 

W komentarzach od razu zawrzało. Fanów rozbawiło to, że Żebrowski nawiązał do swoich siwych włosów i brody, widocznych na zdjęciu.

Oj nie jedna wnuczka chciałaby takiego dziadka.
Padłam. Dobre, tatku.
More like dziaddy

- komentowali. "No tak. Dzień dziadka, ale musisz jeszcze troochę poczekać na swoje święto" - zauważyła kolejna fanka.

Aleksandra Żebrowska karmi piersiąAleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. "Złote mleko"

Więcej o: