Walentynki 2021. Święto zakochanych w czasie epidemii - jak je spędzić

Walentynki 2021 będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Nie oznacza to jednak, że tego dnia nie możemy spędzić w miły, romantyczny sposób ze swoją drugą połówką. Jakie mamy możliwości w dobie pandemii?

Walentynki 2021 w tym roku są dla zakochanych większym niż zazwyczaj wyzwaniem. Oczywiście dla tych, którzy chcą tego dnia zaplanować coś specjalnego. Panująca epidemia koronawirusa i wprowadzona przez Rząd kwarantanna narodowa nieco ograniczyła możliwości zakochanych, jednak wystarczy odrobinę się postarać, żeby zorganizować tego dnia coś miłego i zaskakującego dla swojej drugiej połówki. Walentynki są obchodzone 14 lutego, w tym roku jest to niedziela.

Prezenty na WalentynkiKiedy są Walentynki 2021? Święto zakochanych już niedługo

Walentynki 2021 - jak spędzić święto zakochanych?

Walentynki to czas, który zakochani chcą spędzić razem. Do tej pory z reguły zakochani wybierali się do kina, teatru, potem do restauracji na romantyczną kolację. W tym roku nie mają takich możliwości, walentynkowe zwyczaje trzeba trochę zmodyfikować. Romantyczną kolację przy świecach można zjeść w domu. Jeśli nie mamy czasu lub umiejętności, żeby ją przygotować, jedzenie można zamówić na wynos lub z dostawą. Można zdecydować się np. na sushi, coś z kuchni indyjskiej lub włoskiej. Wybór jest naprawdę ogromny, bo większość restauracji obecnie oferuje potrawy na wynos. Seans w kinie z powodzeniem można zastąpić romantyczną komedią z Netflixa. 

Rzeszów. Dzieciaki na sankach. 13 styczeń 2021 r.Zabawa na sankach trwa w najlepsze. Nagle dziecko woła: "Siku". Czy wypada je wysadzić "w krzakach"? Ekspert od etykiety odpowiada

Walentynki 2021 - co kupić ukochanemu w prezencie?

Kwarantanna narodowa utrudni także zakup prezentu na Walentynki, ale nie uniemożliwi tego. W tym roku warto postawić na zakupy w sieci. W sklepach internetowych znajdziemy wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Warto jednak pomyśleć o upominku wcześniej, żeby nie narazić się na ewentualne spóźnienie ze strony firmy kurierskiej. Co wybrać? To zależy od preferencji ukochanego. Jeśli ma jakąś pasję, może coś, co mu się przyda w jej realizacji. Lubi czytać? Książka ulubionego autora będzie jak znalazł. W formie walentynkowych prezentów dobrze sprawdzają się także kosmetyki, w tym perfumy.

Więcej o: