Emily Ratajkowski pozuje w bikini. Pokazała ciążowy brzuszek

Emily Ratajkowski już niedługo zostanie mamą. Modelka chętnie publikuje w sieci liczne fotografie, na których pozuje z ciążowymi krągłościami.

Emily Ratajkowski jest jedną z najpiękniejszych współczesnych modelek. 29-latka ma obywatelstwo amerykańskie i polskobrzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Pod koniec października Emily ogłosiła światu, że po raz pierwszy zostanie mamą. Wzięła wówczas udział w sesji ciążowej dla magazynu "Vogue". Od tego momentu media bacznie obserwują jej poczynania. Ona natomiast chętnie dostarcza kontrowersyjne informacji. Ostatnio stwierdziła wraz z mężem, że pozwoli swojemu dziecku wybrać płeć. Teraz pozuje w bikini z ciążowym brzuszkiem. 

Emily Ratajkowski przebrała się za Demi MooreEmily Ratajkowski na Halloween przebrała się za Demi Moore. Odtworzyła jej ciążową sesję z 1991 roku

Emily Ratajkowski pozuje w stroju kąpielowym

Emily Ratajkowski już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. W związku z tym zamieszcza w mediach wiele fotografii, na których pokazuje krągłości. Tym razem postanowiła pochwalić się zmieniającym się ciałem podczas ciąży. Zrobiła to w swoim stylu!

 

Emily Ratajkowski chętnie eksponuje nagie ciało

Emily Ratajkowski bez większych oporów bierze udział w licznych sesjach i kampaniach, które wymagają, aby odsłonić ciut więcej, niż zawsze. Modelka nie ma z tym problemu, aby zapozować w ten sposób przed obiektywem. Widać, że 29-latka świetnie zdaje sobie sprawę z nietuzinkowej urody i niezwykłych kształtów. Zdjęcia w skąpych ubraniach i nietypowych pozach to standard na jej koncie Instagramowym. 

 
 
 

Emily Ratajkowski spodziewa się swojego pierwszego dziecka.Ciężarna Emily Ratajkowski pozuje pod prysznicem. Zrobiła to w swoim stylu - całkiem nago

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada
Więcej o: