Monika Mrozowska urodziła synka. Znamy imię dziecka. Jest oryginalne i staropolskie

Monika Mrozowska powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza" urodziła przez cesarskie cięcie.

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. Teraz pojawiło się na świecie kolejne dziecko. 40-latka mimo licznych obowiązków zawodowych nie zwalnia tempa i realizuje się zawodowo. Ostatnio wydała e-booka "Jak gotować, by nie marnować", w którym można znaleźć mnóstwo zdrowych przepisów na posiłki. Jednak jesteśmy pewni, że pojawienie się nowego potomka w rodzinie na dobre odmieni życie Mrozowskiej.

Monika Mrozowska urodziła

Monika Mrozowska powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" rodziła przez cesarskie cięcie. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca. Przy okazji zdradził imię dziecka.

Hello World!
Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Pewnie tak. Czuję wdzięczność i mega spokój.
Znam wreszcie lepszą wersję siebie. Niech serce mnie niesie. A ty W nie wlej się. Monika Mrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuje za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze.
Warszawa 19.01.2021.

Lara Gessler Lara Gessler po raz pierwszy pokazała córkę i zdradziła, jakie ma imię. Jest niespotykane, a jego znaczenie zaskakuje

"Mówimy na niego #luckyluke"

Monika Mrozowska w jednym z niedawnych wpisów wyznała, że będzie to syn, który otrzyma imię Lucjan.

Tam w środku siedzi... Lucek. Mówimy na niego #luckyluke, bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku  (i jak widać ma kontynuację w obecnym) on ma być czystym szczęściem

- napisała Mrozowska.

Monika Mrozowska Monika Mrozowska oskarżona o to, że zawstydza dzieci, bo pozuje przy nich w kostiumie kąpielowym. ?Gdzie jakiś dobry smak??

Znaczenie imienia Lucjan

Lucjan to imię męskie pochodzenia łacińskiego, które wywodzi się od słowa lux, czyli światło, co oznacza: urodzony o brzasku dnia. Lucjan mimo powolności jest wytrzymały i bardzo skuteczny. Nie zrażają go trudności, przy czym z uporem maniaka zgłębia każdy szczegół sprawy. Dzięki swej wytrwałości często osiąga sukces. Niezbyt ufa ludziom, jest jednak towarzyski. Na ogół zachowuje się taktownie, obiektywnie, a nawet nieśmiało. Nie przejmuje się opinią i żyje po swojemu. Marzy o cieple oraz zaciszu domowego ogniska.

Jagna Marczułajtis-Walczak Jagna Marczułajtis-Walczak wychowuje chore dziecko. "Nie chciałabym, żeby kobiety były zmuszane do rodzenia dzieci"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Monika Mrozowska wita nowy rok ćwicząc jogę
Więcej o: