Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcie z Meksyku. Fani żartobliwie: Źle pani trzyma Henia

Małgorzata Rozenek spędza wakacje z rodziną. Zdjęcia z Meksyku notorycznie komentują inne mamy, zwracając rodzicom uwagę o to, jak opiekują się Heniem. Fani postanowili zażartować z ich docinków. "Ileż tu ekspertów od wszystkiego" - zauważają.

Odkąd Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan doczekali się synka, chętnie dzielą się różnymi aspektami rodzicielstwa w mediach społecznościowych, pokazując fanom zdjęcia Henia w różnych wydaniach. Tym razem rodzina postanowiła wybrać się na dalekie wakacje do Meksyku. Małgorzata Rozenek udokumentowała bajeczny urlop na swoim profilu na Instagramie. Okazało się jednak, że zdjęcia, na których pozuje z mężem i synkiem na tle ruin majów, wzbudziły więcej kontrowersji, niż można było przypuszczać.

Fani Małgorzaty Rozenek żartują z uwag internautów

Wielu rodzicom nie spodobało się nosidełko, w którym Radosław Majdan trzymał Henryka i część z nich nie zwróciła uwagi, że na rodzice mieli przy sobie również wózek. Pod fotografią pojawiła się długa lista komentarzy od osób, które usiłowały doradzić Małgorzacie Rozenek, w jaki sposób powinna opiekować się Henrykiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała buty, które dostał HenioMałgorzata Rozenek pokazała, jak mały Henio gaworzy. Urocze nagranie jest hitem internetu

Wszystko wskazuje na to, że dumna mama nie przejęła się zbytnio tymi uwagami. Tego samego dnia opublikowała kolejne zdjęcie, na którym pozuje w czerwonym bikini w kropki na tle palm. Podniosła przy tym Henia do góry, czule całując synka w policzek. Uwagę licznych obserwatorów przykuła figura Małgorzaty Rozenek po ciąży. 

Super figura
Bajeczne ujęcie
Bardzo zgrabne nogi
Pięknie pani wygląda

- zachwycali się.

Wierni fani Małgorzaty Rozenek postanowili nawiązać do listy uwag, wypisanych w komentarzach pod zdjęciem na tle ruin, skutecznie obracając je w żart.

Źle pani trzyma Henia. Za wysoko jest i tyłem do otoczenia
A gdzie jest czapeczka?
Zaraz się zacznie, że z dzieckiem w stroju

- pisali rozbawieni.

Niektórzy doszli do wniosku, że nie rozumieją, dlaczego ludzie tak chętnie wytykają uwagę innym, zamiast skupić się na własnych dzieciach.

Piękne zdjęcie. Co w tych ludziach tyle zazdrości? Super rodzinka. Miło się na was patrzy
Ileż tu ekspertów od wszystkiego

- stwierdzili.

Blizny po cesarskim cięciu"Cena macierzyństwa". Kobiety prezentują swoje ciała po ciąży i blizny po cesarskim cięciu

 
Zobacz wideo Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, gaworzy
Więcej o: