Eden Wood była najsłynniejszą dziecięcą miss. Dziś ma 15 lat i pozostała w show-biznesie

Eden Wood była wręcz stworzona do udziału w dziecięcych konkursach piękności. W ciągu kilku lat swojej dziecięcej kariery zdobyła ponad 300 tytułów. Dziś jest już na "zasłużonej emeryturze", ale nie może żyć bez show-biznesu. Znalazła na to sposób.

Eden Wood jest amerykańską aktorką i gwiazdą programów typu reality show. Widzowie pamiętają ją w roli Darli w "The Little Rascals Save the Day" oraz częstych występów w niezwykle popularnym w USA show "Toddlers & Tiaras".

Ashley Graham wspomina poródAshley Graham wspomina poród i publikuje odważne zdjęcia. Jej synek skończył rok

Eden Wood - poczatki kariery

Mała Eden od najmłodszych lat zdradzała talenty, które pomogły jej w karierze. Miała urodę, którą kochają kamery, pewność siebie, nie bała się występować przed publicznością. Rodzice zdecydowali się spełnić jej marzenie i zapisali ją na konkurs piękności dla dzieci. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, dziewczynka czuła się tam jak ryba w wodzie. W ciągu następnych lat zdobyła ponad 300 tytułów.

 

Eden Wood - kulisy sławy

Jak nietrudno się domyślić, mała Eden nie miała takiego dzieciństwa jak jej rówieśnicy. Nie miała czasu na beztroską zabawę, bo albo przygotowywała się do konkursów, albo podróżowała po całych Stanach Zjednoczonych, żeby wziąć w nich udział. Życie małej miss podporządkowane było kolejnym wyborom miss. W mediach też pojawiały się informacje o trudnych relacjach z matką, którą wprost opętała żądza kolejnych zwycięstw małej Eden i je przedkładała ponad dobro dziecka. Podobno dawała jej napoje energetyczne, żeby mała miała więcej siły, zmuszała ją do ćwiczeń, znęcała się nad nią psychicznie. 

Bridger Walker doznał poważnych obrażeń twarzy po tym, jak uratował swoją młodsząChłopczyk stanął w obronie siostry i doznał poważnych obrażeń. Lekarze zaoferowali mu darmową pomoc

Eden Woods nie pożegnała się ze światem show-biznesu

Eden po raz ostatni pojawiła się w konkursie piękności w 2011 roku. Wtedy pożegnała się z wyborami miss, ale nie oznacza to, że zniknęła z show-biznesu. Postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w telewizji i na scenie i wraz ze swoją mamą prowadzi popularny reality show „Eden’s World”, w którym pomagają dzieciom i młodzieży robić pierwsze kroki w wymagającym świecie show-biznesu.

Zobacz wideo Ciekawostki o rekinach [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: