Joanna Krupa pokazała zdjęcie córki. Asha to wykapana mama. "Od maleńkości profesjonalne pozy"

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes od ponad roku wspólnie wychowują córkę Ashę-Leigh. Modelka doskonale radzi sobie w roli matki. Ostatnio opublikowała zdjęcie dziewczynki, bawiącej się na plaży a fani od razu zauważyli, że Asha ma wiele wspólnego z mamą.

Joanna Krupa została mamą w listopadzie 2019 roku. Modelka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami szczegółami dotyczącymi macierzyństwa. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 1,8 mln osób i to właśnie z nimi jurorka "Top Model" dzieli rodzinne chwile.

Zobacz wideo Joanna Krupa z Ashą na plaży
 Nigdy nie czułam takiej miłości i radości w życiu. Moja Asha jest największym prezentem, jaki kiedykolwiek mogłam sobie wymarzyć

- mówiła w jednym z wywiadów Krupa.

Joanna Krupa mówi do Ashy po polsku i po angielskuJoanna Krupa pokazała nagranie z córką. "Mała leniwa". Fanki: Fajnie, że mówisz do niej w dwóch językach

Podczas gdy w Polsce temperatura spadła znaczenie poniżej zera, Joanna Krupa nie może narzekać na chłody. W Malibu pogoda sprzyja plażowaniu, dlatego na najnowszym zdjęciu widzimy, że Asha wraz z mamą odpoczywają na piasku i korzystają z grudniowego słońca. 

 

Joanna Krupa i jej córka to dwie krople wody

Kiedy tylko pojawiło się zdjęcie Ashy, posypały się komplementy. Fani zgodnie stwierdzili, że dziewczynka jest bardzo podobna do mamy

Słowiańska uroda

- napisała jedna z fanek.

Joanna Krupa już jako 13-latka została zapisana przez matkę do szkoły dla modelek. Chociaż Asha ma niecałe dwa latka, już wykazuje dryg do modelingu. Na zdjęciu widać, że jej poza, choć z pewnością była spontaniczna, ma w sobie coś z tych, które widujemy w modowych magazynach.

Wysoko podniesiony podbródek, spojrzenie przez ramię i delikatny uśmiech sprawiają, że pojawiły się podejrzenia, że dziewczynka pójdzie w ślady mamy.

Od maleńkości profesjonalne pozy

- zauważyła fanka. 

Joanna Krupa pozuje z córkąJoanna Krupa pozuję z córką. Uwagę zwraca nakrycie głowy Ashy. "W domu w kasku"

Więcej o: