Kiedy są Walentynki 2021? Święto zakochanych już niedługo

Kiedy są Walentynki każdy powinien wiedzieć, bo to święto, które ma swoją stałą datę. Co roku przypada tego samego dnia. Walentynki już niedługo, dlatego warto teraz pomyśleć o romantycznym upominku dla drugiej połówki.

Kiedy są Walentynki w 2021 roku? Tego samego dnia, co rok wcześniej i togo samego dnia będą w przyszłym roku, czyli 14 lutego, bo to święto, które ma stałą datę. Trudno o nim zapomnieć, bo już tydzień wcześniej sklepowe witryny wypełniają dekoracje z motywami serc i Amorów, a w radiu są puszczane największe szlagiery kojarzone z miłością.

Dzień babci - pomysł na prezentDzień Babci - pomysły na prezent. Co warto podarować? Oto nasze propozycje

Kiedy są Walentynki? Lepiej o nich nie zapomnieć

Lepiej nie zapomnieć o święcie miłości, bo w ten sposób można sprawić swojej drugiej połówce wielką przykrość. Tradycyjnie tego dnia obdarowujemy się czekoladkami, drobnymi upominkami, kobiety dostają od partnerów kwiaty. Dawniej 14 lutego był dniem, kiedy wysyłaliśmy ukochanym Walentynki, czyli kartki z wyznaniami miłości. Dziś zastąpiły je smsy i mmsy.

Czternasta emerytura. Minister rodziny uspokaja: Większość osób otrzyma 14. emeryturę w pełnej wysokościCzternasta emerytura. Minister rodziny uspokaja: Większość osób otrzyma 14. emeryturę w pełnej wysokości

Walentynki w dobie koronawirusa

Panująca epidemia koronawirusa i wprowadzona przez Rząd kwarantanna narodowa skutecznie utrudniła zadanie tym, którzy chcą spędzić Walentynki w wyjątkowy sposób. Zakochanie nie pójdą do kina ani teatru, nie wybiorą się też do restauracji na romantyczną kolację we dwoje. Nie oznacza to jednak, że Walentynki nie mogą upłynąć pod znakiem Amora. Jedzenie z restauracji można zamówić na wynos lub z dostawą. Świece, kwiaty i spokojna muzyka stworzą wspaniały, romantyczny nastrój w domu, a film można obejrzeć na Netflixie. Walentynkowy prezent? Nic prostszego, sklepy internetowe funkcjonują normalnie, a jeśli prezent okaże się nietrafiony (zły rozmiar bielizny, zdublowana książka, perfumy, które nie przypadną do gustu) można je w prosty sposób zwrócić lub wymienić. Warto jednak podarunek wybrać i zamówić nieco wcześniej, żeby nie narażać się na ryzyko opóźnień ze strony kuriera. Walentynki to przede wszystkim jednak okazja, żeby spędzić miło czas ze swoją drugą połówką i nadrobić wszystkie "romantyczne zaległości".  

Zobacz wideo Ciekawostki o rekinach [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: