W szpitalu w Poznaniu urodziły się pięcioraczki. "Najbliższe kilka dni spędzą w inkubatorach"

17 stycznia cztery dziewczynki i jeden chłopiec przyszły na świat w szpitalu w Poznaniu. Pięcioraczki urodziły się w 29. tygodniu ciąży.

W Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy Polnej w Poznaniu urodziło się pięcioro dzieci – jeden chłopiec i cztery dziewczynki. Mama pięciorga, która w dniu porodu była w 29. tygodniu ciąży, pochodzi z Gniezna.

Zobacz wideo Tatiana Okupnik wspomina trudny poród.

W Poznaniu urodziły się pięcioraczki 

Od jakiegoś czasu była hospitalizowana w specjalizującym się w trudnych porodach Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. W niedzielę wieczorem powitała na świecie pięcioro dzieci.  

Dzieci urodziły się przed terminem, najbliższe kilka dni spędzą w inkubatorach

– podawało Radio Poznań i to jedyne informacje na temat stanu zdrowia matki i dzieci, jakie są dostępne.

Dylan Dreyer, mama dwóch chłopców opowiada o tym, jak dużym obciążeniem jest dla niej próba zakończenia karmienia piersią. Mama o zakończeniu karmienia piersią: Czuję ból w sercu i żołądku i nie mogę tego zrobić

Rzecznik lecznicy Lesław Ciesiółka zauważył w poniedziałek, że poprzednie dwa takie porody miały miejsce w klinice w lutym 2007 roku oraz w listopadzie 2006 roku. Taki poród zdarza się raz na 52 miliony przypadków.

Sześcioraczki z Tylmanowej Sześcioraczki z Tylmanowej dokazują w kuchni. Internautka: Śniadanie plus wieczorna kąpiel i pół dnia z głowy

Więcej o: