Dzień dziadka - pomysły na prezent. Co kupić dziadkowi z okazji jego święta? Oto nasze propozycje

Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, kiedy dokładnie wypada to święto, które jest szczególną okazją do podziękowania dziadkom za ich miłość oraz troskę. Doradzamy, jaki prezent kupić z okazji Dnia Dziadka.

Dzień Dziadka wypada 22 stycznia, w tym roku jest to piątek. Dzień wcześniej 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, dlatego często łączy się te dwa święta, odwiedzając dziadków w tym samym dniu. Można dziadkom kupić wspólny prezent, albo dwa oddzielne upominki. (Zobacz: Dzień Babci - pomysły na prezent. Co warto podarować? Oto nasze propozycje). 

Dzień Dziadka - pomysły na prezent

Każdy wie, że najlepszy prezent to taki "od serca". Dziadkom ogromną radość sprawia otrzymanie ręczni zrobionych laurek od swoich wnuków - dlatego to najlepszy prezent od najmłodszych.

Idealnym prezentem na Dzień Dziadka, który możemy podarować jako wspólny dla babci i dziadka z okazji ich święta jest personalizowana fotoksiążka. Dzięki temu upominkowi, dziadkowie będą wracać wspomnieniami do najmilszych chwil spędzonych z rodziną. 

Dzień Dziadka - pomysły na prezent. Praktyczne upominki

Od starszych i dorosłych wnuków dziadkowie mogą otrzymać bardziej praktyczny prezent. W pandemii, jeśli nie chcemy narażać zdrowia swoich bliskich możemy skorzystać z usługi poczty kwiatowej lub upominkowej i za pomocą firmy kurierskiej dostarczyć dziadkowi prezent. 

Pomysły na prezent z okazji Dnia Dziadka mogą być powiązane z pasją. Jeśli wiemy, czym interesuje się nasz dziadek, powinniśmy kierować się tym podczas wyboru upominki. Ciekawym pomysłem na prezent dla dziadka wędkarza jest np. personalizowana czapka dla wędkarza lub termos. Dziadek, który czyta książki, z pewnością ucieszy się z dobrej lektury, etui na okulary lub kubka na herbatę. 

Najważniejsze dla dziadków jest to, że o nich pamiętamy, dlatego najważniejsze, aby nie zapomnieć o tym święcie i złożyć życzenia. (Zobacz: Życzenia na Dzień Dziadka 2021 - pomysły na piękne życzenia z okazji święta dziadka).

Zobacz wideo Jak nie zawstydzić własnego dziecka? Kilka wskazówek
Więcej o: