Dzień Babci - pomysły na prezent. Co warto podarować? Oto nasze propozycje

Dzień Babci już lada moment. Tego dnia warto odwiedzić swoje babcie i podarować im upominek. To na pewno sprawi, że na ich twarzach pojawi się uśmiech i wdzięczność. Co kupić na Dzień Babci? Oto nasze pomysły na prezent.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne święta nie tylko dla seniorów, ale i wszystkich wnuków. Dzień Babci wypada w czwartek, 21 stycznia. Warto zaznaczyć sobie to w kalendarzu, aby nie zapomnieć o życzeniach i prezencie na Dzień Babci. (Zobacz: Życzenia na dzień babci 2021 - najpiękniejsze życzenia i wierszyki). Najlepszym prezentem dla babci będzie podarowanie jej swojego czasu, ale poza tym, warto zainwestować w upominek lub wykonać go ręczni. Jest to forma podziękowania za opiekę. Oto nasze propozycje:

Dzień Babci - pomysły na prezent: Album ze zdjęciami lub fotoksiążka

Album ze zdjęciami przepełniony ciepłymi emocjami i wspomnieniami to doskonały pomysł na prezent dla babci. Pozwoli on powracać do wspaniałych wspomnień w dowolnym momencie.

Fotoksiążka to bardziej nowoczesna forma albumu z wspomnieniami. Zaletą jest to, że można ją spersonalizować w pełni: dodać podziękowania, opisy do zdjęć. fotografie uwieczniające najpiękniejsze chwile. Album ze zdjęciami lub fotoksiążka jako prezent na dzień babci może wzruszać, rozbawiać, wywoływać refleksje.

Dzień Babci - pomysł na prezent: Poczta kwiatowa lub upominkowa

W dobie koronawirusa wielu z nas nie chce narażać swoich bliskich. W takiej sytuacji warto, by kurier zostawił przesyłkę pod drzwiami tak, aby ograniczyć kontakt z osobami starszymi. Widok ulubionych kwiatków z dołączonymi życzeniami na pewno sprawi babci radość.

Prezent na Dzień Babci można również dobrać indywidualnie - do zainteresowań. Jeśli babcia lubi gotować, świetnie sprawdzą się akcesoria do kuchni lub nowy fartuch. Jeśli babcia lubi czytać książki - świetnym prezentem będzie ciekawa lektura na chłodne wieczory. Zimą babci przyda się także z pewnością ciepły koc lub kubek, w którym będzie mogla napić się ciepłej herbaty.

Jeśli nie dysponujecie zbyt dużą gotówką albo wolicie ręcznie wykonać upominki - kartki z życzeniami równie dobrze sprawdzą się jako prezent na Dzień Babci. Pamiętaj - tego dnia liczy się pamięć.

Zobacz wideo Kolorowe beziki - deser, który zaskoczy nawet twoją babcię
Więcej o:
Copyright © Agora SA