Dzień Babci i Dziadka 2021: co podarować i kiedy jest święto dziadka i babci?

Dzień Babci i Dziadka 2021 już tuż tuż. Na przygotowania pozostało niewiele czasu. Jaki prezent wybrać i kiedy dokładnie jest Dzień Babci i Dziadka w tym roku?

Dzień Babci i Dziadka 2021

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami, więc dobrze byłoby się przygotować. Ułożyć w głowie życzenia, czy nawet zaplanować prezent. Święta Bożego Narodzenia za nami, Nowy Rok i jego pierwsze dni także za nami, Święto Trzech Króli również, więc pora na następne. Wiadomo, że jedni są w bliższym kontakcie, inni w dalszym, jedni zawdzięczają swoim dziadkom więcej, inni mniej. Telefon z życzeniami nie kosztuje nas jednak wiele, a drugiej osobie może przynieść wiele uśmiechu na twarzy. Ale kiedy to zrobić i jaki prezent warto sprawić babci i dziadkowi?

Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka 2021?

Mieliście ostatnio wyrzuty sumienia z powodu tego, iż dowiadujecie się o urodzinach swojego przyjaciela z powiadomienia na Facebooku czy ze Skype'a? Taka już chyba charakterystyka naszego społeczeństwa, że coraz częściej dowiadujemy się o ważnych dniach z Internetu. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Jeżeli, nie zapamiętałeś/aś jeszcze kiedy jest Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to już spieszymy z pomocą. Dzień Babci 2021 wypada 21 stycznia (czwartek), a Dzień Dziadka 2021 - 22 stycznia (piątek). I to nie tylko w tym roku, ale zawsze, gdyż nie są to święta ruchome, więc warto zapamiętać te daty.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka: co wybrać?

Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka? Dla wszystkich tych, którzy planują swoim dziadkom sprezentować coś więcej niż najszczersze życzenia mamy kilka propozycji. Dla dziadków będzie to prawdopodobnie sprawa drugorzędna, a najbardziej docenią sam gest. Oto kilka pomysłów na prezent dla babci i dziadka:

 • Rodzinny kalendarz: Rok jeszcze świeży, więc może dziadkowie jeszcze nie mają nowego kalendarza, a nawet jeśli już go kupili, to z pewnością zamienią na podarowany przez wnuków. Chyba każdy kojarzy kalendarze, w których wraz z nowym miesiącem pojawia się nowe zdjęcie. W tej wersji zamiast pięknych krajobrazów czy zwierząt będzie pojawiało się rodzinne zdjęcie wybrane przez Ciebie, sprawi to, że dziadkowie na pewno z uśmiechem będą witać każdy kolejny miesiąc.
 • Ramka ze zdjęciem: Jeżeli, ktoś ma problem ze znalezieniem dwunastu zdjęć, to ta opcja będzie szybsza i mniej skomplikowana, a przyniesie tyle samo szczęścia. Nie każdy widuje się często ze swoimi dziadkami, więc na pewno ucieszy ich fakt, iż będę mogli zerknąć na was, stojących na szafce czy gdziekolwiek indziej w dowolnej chwili.
 • Kubek z własnym nadrukiem: Kto nie lubi ciepłej herbaty czy kawki? Kubek zawsze się przyda, a jeżeli można go ozdobić w jakąś własną wiadomość, to szczególnie miły gest. To, co umieścicie na kubku, zależy tylko od was. Dziadkowie na pewno ucieszą się z kubka z napisem ''Kocham Cię Babciu/Dziadku'', czy bardziej humorystycznego ''Super Babcia/Dziadek''.

Prezenty dla babci i dziadka: co jeszcze można podarować?

Jakie jeszcze prezenty dla babci i dziadka sprawią radość seniorom?

 • imbryk z czarkami
 • dwa ciepłe koce
 • książki
 • zestaw słodyczy lub kosmetyków
 • zastawa stołowa
 • komplet pościeli
 • dekoracyjne poduszki
 • zestaw do haftowania dla babci, a dla dziadka nowa skrzynia z narzędziami
 • torba lub wózek na zakupy z dedykacją
Zobacz wideo Ciekawostki o rekinach [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o:
Copyright © Agora SA