Małgorzata Rozenek pokazała, jak mały Henio gaworzy. Urocze nagranie jest hitem internetu

Małgorzata Rozenek chętnie relacjonuje w mediach wspólne chwile z najmłodszym synkiem. Uroczym maluchem zachwyca się niemal każdego. Ostatnio w sieci pojawiło się kolejne nagranie z chłopcem w roli głównej.

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem. Nie raz podkreślała, że narodziny dziecka to spora dawka nowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Teraz pokazała fanom filmik, w którym rolę główną odgrywa mały Henio. To najsłodsze co dziś zobaczycie!

Mały Henio głośno gaworzy

Małgorzata Rozenek opublikowała za pośrednictwem Instagrama uroczy filmik, na którym mały Henio radośnie gaworzy. Jego wzrok skierowany jest na Małgosię, która stara się zagadywać malca. 

Henryk ma zawsze wiele do powiedzenia

- napisała pod nagraniem Rozenek. 

Zobacz wideo Henio Majdan gaworzy

Lara GeslerLara Gessler o ciążowych zachciankach: Na pewno jest to dla mnie wyjątkowy czas, pod względem tego ile go mam

Małgorzata Rozenek: Poznałabym go wśród miliona

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jakiś czas temu w rozmowie z "Vivą" podzielili się szczerymi wyznaniami z życia prywatnego. Popularne małżeństwo zdradziło, że synek jest dla nich na tyle wyjątkowy, że jego zapach rozpoznaliby nawet wśród milionów innych dzieci. 

Poznałabym go wśród miliona. Kiedyś oglądaliśmy serial o pingwinach, które wracając z połowów, kierując się jakimś szóstym zmysłem wśród tysięcy pingwiniątek, odnajdywały swoje maluchy. Pomyślałam wtedy, że miałam podobnie z każdym moim synem

- powiedziała Małgosia. 

Dumny tata wyznał, że Henio ma ogromne podobieństwo do rodziców. Kiedy się złości jest podobny do taty, a kiedy uśmiecha się to jest jak skóra zdjęcia z Małgosi. 

Nie wyobrażam sobie, że mógłbym synka nie poznać, bo pachnie cudownie. Kiedy na niego patrzę, a on spogląda na mnie z uśmiechem i szeroko otwartymi oczami, zastanawiam się, do kogo jest bardziej podobny. Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha do Małgosi

- dodał piłkarz. 

Olga Frycz znalazła czas dla siebieOlga Frycz opublikowała zdjęcie z Helenką. Fanka: Ktoś tu tęskni za córeczką

Przeczytaj także:

Więcej o: