Popularne imiona dla chłopców. Jakie imię wybrać dla syna w 2021 roku?

Popularne imiona dla chłopców. Zastanawiasz się, jakie imię wybrać dla syna? Tradycyjnie, a może nowoczesne? Przedstawiamy listę popularnych imion dla chłopców, wśród których być może znajdzie się także propozycja dla twojej pociechy.

Popularne imiona dla chłopców często związane są z sentymentem. Wiele mam nadaje dzieciom imiona po dziadkach. Zdarzają się również takie, które niosą za sobą wyjątkowe znaczenie. Spodziewasz się dziecka i zastanawiasz się, jakie nadać mu imię?

Chociaż moda na tradycyjne imiona polskie się utrzymuje, coraz więcej rodziców decyduje się także na nietypowe imiona pochodzenia zagranicznego. Oto popularne imiona dla chłopców w 2020 roku, które prawdopodobnie będą cieszyły się popularnością również w 2021 roku. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Popularne imiona dla chłopców

Wśród tradycyjnych imion chętnie wybieranych przez rodziców w 2020 znalazły się między innymi:

  • Filip,
  • Mikołaj,
  • Franciszek,
  • Stanisław,
  • Antoni,
  • Jan,
  • Jakub

Niektórzy rodzice zdecydowali się na odrobinę szaleństwa i nadali swoim synom nietypowe imiona jak np. Elias, Tymofii, Rayan czy Niko.

Popularne imiona dla chłopców wybierane przez gwiazdy

W 2020 roku nietypowych imion wśród dzieci gwiazd nie było wiele. Wśród imion męskich wyróżniło się oryginalne imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, Bastian. W 2021 roku przyjdzie natomiast na świat syn Michała Wiśniewskiego, który będzie miał na imię Falco.

Najładniejsze imiona dla dziewczynki. Imiona dla dzieci 2021Najładniejsze imiona dla dziewczynki. Jakie imię żeńskie wybrać w 2021 roku? Podpowiedzi dla rodziców

Większość gwiazd, które przywitały w 2020 roku na świecie nowych członków rodziny, postawiło na tradycję. Zdecydowanie wygrało wśród nich imię Henio.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc zostali rodzicami Henryka. Na to imię zdecydowali się także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Mały Henio pojawił się także w rodzinie Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana.

Najpopularniejsze imiona męskie 2020 - sprawdź najpopularniejsze propozycje.Imiona męskie 2020 - sprawdź najpopularniejsze pomysły na imię dla syna

Więcej o: