Polska mama i jej córka podbiły TikToka. "Nawet nie miałam świadomości, że ktoś nas zobaczy"

Na TikToku funkcjonują jako "Mama&Werka". Niezwykły duet matki i córki z Poznania cieszy się ogromną popularnością. Na pomysł założenia konta wpadła Weronika. Chciała pokazać w mediach społecznościowych, że można się dobrze bawić wspólnie z rodzicem.

Weronika ma 21 lat, jej mama 47 lat. Mimo różnicy wieku znalazły wspólny język. Ubierają się w podobne ubrania, wspólnie tańczą i prowadzą kanały w mediach społecznościowych. Szczególną popularnością cieszy się ten na TikToku. Umieszczają tam zabawne nagrania i opowiadają o swojej relacji. Czasem uczestniczy w nich także brat Weroniki Piotrek.

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

Opowiadają o niezwykłej relacji matki i córki

Cała inicjatywa wyszła od Weroniki. 21-letnia studentka PR-u i marketingu medialnego chciała wprowadzić w życie to, czego nauczyła się na studiach. Namówiła mamę, żeby spróbowały coś wspólnie nagrać.

Wymyśliła, ze fajny byłby kanał mamy i córki pokazujący, że można coś robić wspólnie z własnym rodzicem. Zaczęło się od prostego filmiku w stylu "Kto jest bardziej" i ja nawet nie miałam świadomości, ze ktoś nas zobaczy

- opowiada w rozmowie z edziecko.pl Aneta, mama Weroniki. Obecnie ich profil na TikToku obserwuje ponad 570 tysięcy osób. 

Sarah ma 35 lat, dwóch synów i ciało nastolatki.35-letnia mama: "Nasze ciała są zdolne do niesamowitych rzeczy"

 Następnego dnia się bardzo zdziwiłyśmy, że miałyśmy tak dużo wyświetleń. Stwierdziłyśmy, że jeszcze spróbujemy coś ponagrywać. Potem była seria składanek z rapem, żeby pokazać, ze rodzice też mogą słuchać tej muzyki, co ich dzieci

- dodaje Aneta. Wkrótce pojawiły się również na platfformie Youtube oraz na Instagramie. Ich popularność wciąż rośnie, a nagrania są dla nich nie tylko dobrą zabawą, ale również wspólnie spędzonym czasem. 

 
Zawsze miałyśmy dobrą relację, chociaż był moment, że ciężko nam było się dogadać. Wspólne nagrania sprawiają, że musimy się dogadywać ze sobą jeszcze lepiej i szybciej wyjaśniać nieporozumienia

- przyznaje mama Weroniki. 

Aleksandra Żebrowska karmi piersiąAleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. "Złote mleko"

Więcej o: