Aleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. "Złote mleko"

Aleksandra Żebrowska w sierpniu powitała na świecie swojego najmłodszego syna. Mama trojga dzieci od tamtej pory regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami urokami macierzyństwa. Tym razem opublikowała zdjęcie podczas karmienia piersią i żartobliwie zapytała "Co na obiad?"

Aleksandra Żebrowska jest zabawna i autentyczna. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 115 tysięcy osób, a spora część z nich to matki, które znajdują otuchę w postach Żebrowskiej. Mama trojga z humorem prezentuje na swoim profilu trudy macierzyństwa. Nie boi się publikować zdjęć w dresie, bez makijażu, czy z nieumytymi włosami. Zabawny opis, który umieszcza pod każdym swoim wpisem, wywołuje uśmiech na twarzy niejednej matki. Tym razem pokazała intymne zdjęcie, wykonane podczas karmienia piersią. 

Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?

Aleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie 

To nie pierwszy raz, kiedy Żebrowska dzieli się z obserwatorami momentem karmienia Feliksa. Należy do grona gwiazd, które starają się normalizować karmienie piersią. Tym razem w blasku zachodzącego słońca mama trojga spędza chwile bliskości ze swoim maleństwem. Pomimo podniosłej atmosfery fotografii i tym razem pozwoliła sobie na humorystyczny opis. Po prostu zapytała fanów:

Co na obiad? 

Posypały się komentarze z odpowiedziami: 

To samo co na śniadanie, kolacje, podwieczorek, przekąskę, dobry humor, zły humor, bolące dziąsła.
Złote mleko.
Takie samo menu u nas

- odpowiadali internauci.

 

Wiele osób zachwyciło się również klimatycznym ujęciem. Michał Żebrowski, który tradycyjnie jest autorem zdjęcia, zebrał mnóstwo komplementów.

Zdjęcie zachwycające i wzruszające. Temat, światło, kolory, postaci. Pod każdym względem
Kwintesencja macierzyństwa

- pisali obserwatorzy Żebrowskiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.