35-letnia mama: "Nasze ciała są zdolne do niesamowitych rzeczy"

Sarah Stage, piękna mama dwóch chłopców ma ciało nastolatki. Jest wysportowana, zadbana i doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego atrakcyjnego wyglądu. Stanowi inspirację dla innych mam, które po ciąży chciałyby odzyskać dawną formę i sylwetkę.

Sarah Stage, piękna modelka, jedna z najbardziej znanych fit mam Instagrama jest dowodem na to, że nawet po urodzeniu dzieci, kobieta może być seksowna. Sarah ma dwóch chłopców, a po jej sylwetce nie widać śladu tego, że w ogóle była w ciąży. Sarah na Instagramie chętnie publikowała zdjęcia z ciążowymi brzuszkami, na niektórych, tych, które były zrobione w trzecim trymestrze trudno dopatrzeć się ciążowych krągłości. 

Siostry urodziły w odstępie 90 minut w sąsiednich salachSiostry urodziły w odstępie 90 minut w sąsiadujących salach. "Marzyłyśmy o tym w dzieciństwie"

Sarah Stage - najpiękniejsza mama Instagrama

Zdjęcia swojej sylwetki, które Sarah zamieszcza na Instagramie robią wrażenie. Kobieta ma idealnie płaski brzuch, doskonale wyrzeźbione nogi i ręce, jędrną pupę. Nie widać śladu cellulitu, nie ma rozstępów, fałdek etc. Oprócz tego bardzo dba o swoją urodę: pielęgnuje włosy i cerę, stara się zawsze wyglądać atrakcyjnie. Ma figurę, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka, chociaż skończyła już 35 lat.

 

Figurę zawdzięcza ćwiczeniom i diecie

Swoją doskonałą sylwetkę zawdzięcza oczywiście regularnej aktywności fizycznej - efektywnym treningom oraz przestrzeganiu właściwie zbilansowanej diety. Na swoim koncie na Instagramie często pokazuje jak ćwiczy, co je, pije etc. 

Mama czworga dzieci miała ciężki paraliż twarzyMama czworga dzieci ma ciężki paraliż twarzy. Powiedziano jej, że już nigdy się nie uśmiechnie

Kobiece ciało jest niesamowite

Opublikowane zdjęcie Sarah opatrzyła komentarzem. Napisała m.in:

Posiadanie dzieci tylko dało mi większą pewność, że nasze ciała są zdolne do niesamowitych rzeczy

Każde kobiece ciało inaczej znosi ciążę, każde jest inne. U jednych kobiet po urodzeniu piątki dzieci nie widać śladu po ciążach, inne skarżą się, że po jednym dziecku ich ciało zmieniło się nie do poznania. Warto jednak pamiętać, że nasze ciała są wspaniałe, pozwalają nam zostawać matkami, robią niesamowitą rzecz. A blizna po cięciu cesarskim, rozstępy na brzuchu czy fałdki w okolicach talii, których za nic nie można się pozbyć po porodzie powinny nam o tym przypominać. Nauczmy się więc kochać te niedoskonałości, będziemy dzięki temu lepiej czuć się w swoim ciele. 

Zobacz wideo Czy różyczka w czasie ciąży jest niebezpieczna?
Więcej o: